TÜRKİYE’DEKİ GERÇEK MEKSİKALI

RANCHERO MENÜ

Çorbalar

CALDO DE POLL0 ₺22.50
Birria tavuk, soğan, maydanoz, kişniş, totopos, avokado, ince kıyılmış marul ve turp ile servis edilen tavuk suyu çorbası
SOPA DE FRIJOL ₺21.50
Geleneksel kremalı ve peynirli Meksika fasulye çorbası.
SOPA DE TORTILLA ₺21.50
Domates, totopos, krema ve peynirli geleneksel Meksika çorbası.

Salatalar

MEXICAN CEASAR SALAD
Taze yeşillikler, aderezo sos, totopos, çeri domates, parmesan peynir, dereotu ve tercihinize göre ızgara tavuk.
Sade : ₺36.50 / Tavuk: ₺44.50
TAHILLI SALATA ₺43.50
Siyah pirinç, maş fasulye, buğday, taze yeşillik, roka, kişniş sos, nane, maydanoz, havuç, çeri domates, turp, pancar turşusu, közlenmiş biber, yeşil elma, yaban mersini, kurutulmuş sebze baharatı ve portakal sos.
RANCHERO SALAD
Taze yeşillikler, roka, domates, turp, avokado sos, Meksika fasulyesi, dereotu, yeşil zeytin, mısır, totopos, yeşil soğan, vinagreta sos, renkli biber, kurutulmuş sebze baharatı, frijoles, sour cream, nachos sos, borracha sos, rende peynir ve tercihinize göre ızgara tavuk.
Sade: ₺38.50 / Tavuk: ₺45.50
TACO SALAD
Tortilla kabuğu içerisinde pancho sos ile hazırlanan taze yeşillikler, tercihinize göre ızgara edilmiş et veya tavuk, çeri domates, totopos, mısır, Meksika fasulyesi, turp, közlenmiş biber, yeşil zeytin, kurutulmuş sebze baharatı, parmesan peynir ve guacamole.
Tavuk: ₺46.50 / Et: ₺55.50
HELLİM PEYNİRLİ IZGARA KARİDES SALATASI ₺57.50
Ispanak, taze yeşillikler, yaban mersini, dereotu, pancar, yeşil zeytin, kırmızı soğan, domates, mısır, ekşi elma, cheddar peynir ve soyalı salata sos üzerinde çöp şişlere dizilip ızgara yapılmış karides, kajun baharatına panelenmiş hellim peynir ve renkli biber.
BAHÇE SALATASI ₺39.50
Domates, salatalık, soğan turşusu, maydanoz, roka, siyah zeytin, beyaz peynir, pancar, nane, taze kekik, limon suyu ve zeytinyağı.
Totopos (nachos cipsi) ve tortilla kendi üretimimizdir. Günlük taze üretilir.

Aperatifler

TOTOPOS CON SALSA ₺34.50
Ranchero yapımı mısır cipsleri yanında rancho dip sos, pancho sos, guacamole ve chilaca sos.
CHEDDAR DIP ₺38.50
Cheddar dip üzerinde kurutulmuş sebze baharatı ve jalapeño biber yanında totopos ve tortilla chips.
GUACAMOLE DIP ₺39.50
Totopos ve tortilla chips ile.
MACHO NACHOS ₺45.50
Frijoles üzerinde totopos, ızgara edilmiş dana füme, inglesa sos ile sotelenmiş kıyma, Meksika fasulyesi, festivo sos, nachos sos, közlenmiş biber, jalapeño biber ve sour cream.
NACHOS
Frijoles üzerinde totopos, nachos sos, jalapeño biber, charros, sour cream, közlenmiş biber ve tercihinize göre tavuk, kıyma veya et.
Sade: ₺ 39,50 / Tavuk: ₺ 42,50
Kıyma: ₺ 45,50 / Et: ₺ 48,50
NACHOS SUPREMO
Üçgen tostadaslar üzerinde tercihinize göre et, kıyma veya tavuk, rajas, cheddar peynir, chilaca sos, frijoles ve közlenmiş biber yanında yeşillik, sour cream, jalapeño biber, festivo sos ve guacamole.
Sade: ₺ 39,50 / Tavuk: ₺ 42,50
Kıyma: ₺ 45,50 / Et: ₺ 48,50
RANCHITO TOSTADAS
(Elle yenmesi tavsiye olunur)
Tostadas yapılmış mısır tortillaları üzerinde tercihinize göre ıspanak, tinga tavuk, kıyma veya tinga et, frijoles, tütsülenmiş jalapeño ve eritme peynir yanında sour cream, yeşillik, çeri domates ve guacamole ile acılı veya acısız.
Ispanak: ₺ 38,50 / Tavuk: ₺ 41,50
Kıyma: ₺ 45,50 / Et: ₺ 47,50
FLAUTAS
Eritme peynir, tinga et veya tinga tavuk ile sarılıp kızartılan mısır tortillaları üzerinde cheddar sos, sour cream, pico de gallo, yeşillik, red chili sos veya festivo sos ile acılı veya acısız.
Tavuk: ₺40.50 / Et: ₺46.50
CHICKEN BUFFALO WINGS ₺46.50
Hafif acılı buffalo sosa panelenen tavuk kanatları yanında patates kızartması ve chipotle dip sos.
Acılı - Acısız seçeneği ile...
CAJUN CHICKEN CANASTA ₺44.50
Cajun baharatına panelenip kızartılan çıtır tavuk parçaları yanında çeşnili patates kızartması ve salsa milislas dip sos ile hafif acılı.
QUE PAPAS CON CINCO QUESOS ₺44.50
Frijoles üzerinde çeşnili patates kızartması, cheddar dip sos, festivo sos, isli füme peynir, nadando sos, rokfor, parmesan peynir, cremosa sos, salsa blanca ve sour cream.
QUE PAPAS CON CARNE MOLIDA ₺45.50
Çeşnili patates kızartması üzerinde kıyma, eritme peynir, cheddar dip sos, sour cream ve festivo sos.
PAPAS CON CARNE BIRRIA ₺49.50
Patates kızartması üzerinde birria et, miks peynir, cheddar dip sos, sour cream ve chilaca sos.
Tüm burgerlerimiz patates kızartması, kokteyl soslu yeşillik ve kırmızı lahana turşusu ile servis edilir. Tortillarımız kendi üretimimizdir. Günlük taze üretilir…

Burgerler

BURGER DE CHIPOTLE ₺55.50
Tortillaya sarılan acılı salsa chipotle sos ile hazırlanan burger köftesi, kibrit patates, cheddar peynir, karamelize soğan, chipotle dip sos, dana füme, közlenmiş domates, dana jambon ve jalapeño biber.
BBQ ONION JAM BURGER ₺56.50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında sarımsaklı dip, tütsülenmiş biber sosa panelenmiş yeşillik, burger köfte, isli füme peynir, cheddar peynir, bbq sos, domates, chipotle dip sos, kırmızı soğan, dana füme, kornişon turşu ve soğan reçeli ile hafif acılı.
RANCHERO BURGER ₺55.50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında burger köfte, eritme peynir, cheddar peynir, sarımsak dip, domates, karamelize soğan, marul, chipotle dip sos ve kornişon turşu ile hafif acılı.
Vejetaryen seçeneği vardır ₺51,50 (Bitkisel proteinli köfte ile hazırlanmaktadır)
WET BURGER ₺55.50
Chilaca sosa panelenen burger ekmeği arasında burger köfte, rajas, cheddar peynir, karamelize soğan, sour cream, chilaca sos, jalapeño biber veya kornişon turşu ile acılı veya acısız.
Vejetaryen seçeneği vardır ₺51,50 (Bitkisel proteinli köfte ile hazırlanmaktadır)
BACON CHEESE BURGER ₺56.50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında cheddar dip sos, burger köfte, karamelize soğan, dana bacon, yeşillik ve közlenmiş domates.
MEXICAN BURGER ₺56.50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında sarımsak dip, marul, burger köfte, jambon, kırmızı soğan, cheddar peynir, isli füme peynir, domates, krema, salsa chipotle, kibrit patates, avokado sos ve jalapeño biber ile acılı veya acısız.
SWEET & SPICY BURGER ₺55.50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında mayonez, Ranchero ketçap, salsa picante, soğan reçeli, burger köfte, eritme peynir, chili biber reçeli ve jalapeño biber.
Vejetaryen seçeneği vardır ₺51,50 (Bitkisel proteinli köfte ile hazırlanmaktadır)
BBQ BIRRIA BURGER ₺57.50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında tereyağında sotelenmiş birria et, sarımsaklı mayonez, karamelize soğan, cheddar peynir, kibrit patates kızartması ve bbq sos.
MEKSİKA SPESİYALLERİ – ELLE YENMESİ TAVSİYE OLUNUR!

Tacos

TACOS FIESTA ₺56.50
Semolina hamuru ile kızartılmış karides, yeşillik, kırmızı lahana, domates, mısır, soğan, maydanoz, kişniş, kornişon turşu, avokado, taze soğan ve kokteyl sos
TACOS FUERTES
Tacos kabukları içerisinde taco baharatı ile hazırlanan tinga tavuk, tinga et veya kıyma, yeşillik, rajas, eritme peynir, festivo sos, cheddar peynir, cheddar dip ve krema.
Tavuk: ₺45,50 / Kıyma: ₺49,50 / Et: ₺54,50
CAJUN CHICKEN TACOS ₺46.50
Cajun baharatına panelenip kızartılan çıtır tavuk parçaları, chipotle dip sos, chili reçeli, rende beyaz peynir, kurutulmuş sebze baharatı ve taze soğan ile hafif acılı.
(Tercihinize göre un tortillası veya taco kabuğu içerisinde)
QUESADILLAS
Et veya tavuk, karamelize soğan, charros, miks peynir ve Ranchero sos.
Tavuk: ₺45,50 / Et: ₺54,50
TACOS DE REY
Et veya tavuk, renkli biber, mantar, paladar sos, yeşillik, kibrit patates, sour cream, domates, cheddar peynir, nadando sos, taze soğan ve jalapeño biber.
Tavuk: ₺46,50 / Et: ₺55,50
TACOS CON RAJAS
Taco baharatı ile sotelenen et veya tavuk, kültür mantarı, eritilmiş peynir, rajas, demiglas sos, karamelize soğan, sour cream ve taze soğan.
Tavuk: ₺46,50 / Et: ₺55,50
TACOS DE BIRRIA
Birria et veya birria tavuk, miks peynir, pico de gallo, kişnişli maydanozlu soğan ve sour cream.
Tavuk: ₺46,50 / Et: ₺55,50
TEMPURA SHRIMP TACOS ₺56.50
Özel baharatlarımız ile hazırlanan tempura hamuruna panelenip kızartılan karides, yeşillik, rancho dip sos, pico de gallo, avokado sos, eritme peynir ve jalapeño biber.
TACOS GOBERNADOR ₺56.50
Un tortillası içerisinde miks peynir, tereyağı ile sotelenmiş karides, sarımsak, paprika, taze soğan, kültür mantarı, maydanoz, kişniş, kuru soğan, renkli biber ve domates ile acılı veya acısız.

Burritos

MEXICAN RICE BURRITO
Et veya tavuk, arroz, salsa chipotle, sour cream, közlenmiş biber, Meksika fasulyesi, taze soğan, domates, cheddar peynir ve mısır ile sarılıp tost edilen burrito yanında çeşnili küp patates kızartması, guacamole, sour cream, festivo sos veya salsa chipotle ile acılı veya acısız.
Tavuk: ₺48,50 / Et: ₺58,50
BURRITO CALIFORNIA
Et, tavuk veya kıyma, karamelize soğan, cajun baharatı ile panelenen kibrit patates, közlenmiş biber, charros, cheddar dip sos ve eritme peynir ile sarılıp tost edilen burrito yanında arroz, elote, pico de gallo ve sour cream.
Tavuk: ₺48,50 / Kıyma: ₺55,50 / Et: ₺58,50
BURRITO METATE
Sazanador baharatı ile sotelenen et veya tavuk, patates kızartması, eritme peynir, kültür mantarı, salsa gravy, demiglas sos, nadando sos, karamelize soğan ve krema ile sarılıp tost edilen burrito üzerinde rajas, sour cream, cheddar peynir, taze soğan ve jalapeño biber yanında arroz, elote, pico de gallo ve sour cream.
Tavuk: ₺48,50 / Et: ₺58,50
CHIMICHANGA ₺56.50
Kıyma, sotelenmiş renkli biber, karamelize soğan, mısır, biber püresi, dağ kekiği, kimyon, nido baharatı, frijoles, chilaca sos, cheddar peynir, cheddar dip sos veya picante sos ile sarılıp kızartılan burrito üzerinde sour cream, festivo sos, guacamole ve taze soğan yanında arroz, pico de gallo, sour cream ve elote ile acılı veya acısız.

Enchiladas

ENCHILADAS CHILANGAS
Tortilla arasında yer fıstığı püresi, eritme peynir, acılı veya acısız chilaca sos ile sotelenen tinga et, tinga tavuk veya kıyma üzerinde cheddar peynir ve sour cream yanında arroz, sour cream ve frijoles.
Tavuk: ₺47,50 / Kıyma: ₺53,50 / Et: ₺56,50
ENCHILADAS DE COZUMEL
Tortilla arasında tercihinize göre tinga et veya tinga tavuk, rajas, mantar, paladar sos, kekik, eritme peynir, cheddar peynir ve jalapeño biber yanında arroz, sour cream ve frijoles ile acılı veya acısız.
Tavuk: ₺47,50 / Et: ₺56,50
RED CHILI ENCHILADAS
Tortilla arasında acılı red chili sos ile hazırlanan tercihinize göre tinga et veya tinga tavuk, frijoles, karamelize soğan, chili biber reçeli, kişniş, beyaz peynir, taze soğan, sour cream ve turp yanında arroz, elote ve sour cream.
Tavuk: ₺47,50 / Et: ₺56,50
ENCHILADAS Nadando
Tortilla arasında tercihinize göre kibrit patates kızartması, tinga et veya tinga tavuk üzerinde nadando sos ve eski kaşar peynir yanında arroz, elote ve sour cream ile acılı veya acısız.
Tavuk: ₺47,50 / Et: ₺56,50
Ranchero Spesiyallerinin servis süreleri etlerin pişirme derecelerine göre değişmektedir!

Ranchero Spesiyalleri

POLLO PICOSO CON ESPINACAS ₺54.50
Acılı bbq Ranchero sos ile hazırlanan tavuk bonfilesi üzerinde ıspanak püre, cheddar peynir yanında çeşnili patates kızartması, ızgara edilmiş ananas ve kızartılmış elote.
POLLO CON RAJAS ₺54.50
Tereyağında hazırlanan tavuk bonfilesi üzerinde rajas, cheddar peynir, eritme peynir, kibrit patates kızartması ve taze soğan yanında ızgara edilmiş mısır koçanı, ızgara kültür mantarı, arroz ve ızgara sebze.
MEXICAN SCHNITZEL ₺53.50
Nido çeşnili çıtır harç ile panelenen tavuk schnitzel üzerinde kurutulmuş sebze baharatı yanında çeşnili patates kızartması, Akdeniz yeşilliği ve rancho dip sos.
PICANTE POLLO ₺56.50
Kızgın döküm tava içerisinde tütsülenmiş jalapeño biber, cayanne biberi, isli paprika, chili sos, dana füme, kurutulmuş domates, adobo baharatı ile sotelenen tavuk bonfilesi yanında ızgara mısır koçanı, çeşnili patates kızartması, cheddar peynir, sour cream, ızgara brokoli ve tortilla ile acılı.
CHILE CON CARNE ₺62.50
Chili sos, dana füme, Meksika fasulyesi, biber püresi ve kıyma ile hazırlanan spesiyalimiz yanında arroz, sour cream ve tortilla chips.
MEXICAN STEAK ₺93.50
Charros, rajas ve salsa gravy yatağında bbq Ranchero sos ve chipotle sos ile hazırlanan bonfile et yanında çeşnili patates kızartması, ızgara sebze ve rajas ile tercihinize göre acılı veya acısız.
FAJITA
Karamelize soğan ve renkli biberler üzerinde tercihinize göre bonfile et, tavuk veya combo yanında Ranchero sos, charros, peynir, guacamole ve tortilla.
Tavuk: ₺56,50 / Combo: ₺76,50 / Et: 89,50
TAMPIQUEÑA ₺91.50
Özel tabağı içerisinde marine edilmiş bonfile et üzerinde salsa gravy ve maydanoz yanında ızgara sebze, rajas ve çeşnili patates kızartması.
FELIZ PALADAR
Salsa blanca ile hazırlanan tercihinize göre bonfile et veya tavuk yanında maydanoz ve karamelize soğan ile sotelenmiş çeşnili patates kızartması, ızgara edilmiş mantar, sebze ve ızgara ananas.
Tavuk: ₺56,50 / Et: ₺93,50
MOLCAJETE ALAMBRES
Volkanik taş içerisinde tercihinize göre et veya tavuk, dana füme, adobo baharatı ve taze kekik ile sotelenen soğan, renkli biber, maydanoz ve mantar yanında chilaca sos, sour cream, guacamole, rende peynir ve tortilla.
İki kişiliktir
Tavuk: ₺114,50 / Et: ₺189,50
VITOLA
Kızgın döküm tava içerisinde isli paprika, chipotle püre, salsa inglesa, dana füme, çeri domates, karamelize soğan, mantar, mısır, közlenmiş renkli biberler, biber püresi, charros, frenk maydanozu ile hazırlanan tercihinize göre et, tavuk veya karides yanında avokado sos, sour cream, salsa chipotle ve tortilla ile hafif acılı.
İki kişiliktir
Tavuk: ₺114,50 / Et: ₺189,50 / Karides: ₺192,50
BISTEC A LA PARILLA ₺196.50
Döküm tava üzerinde isli paprika ile sotelenmiş mantar ve soğan yatağında ızgara bonfile et yanında merguez sosis, küp patates kızartması, ızgara yapılmış ananas, çeşnili tereyağı, ızgara mısır koçanı, kurutulmuş sebze baharatı, rajitas ve tortilla.
İki kişiliktir
Burgerlerimizden Ranchero Burger, Wet Burger ve Sweet Spicy Burger’in vejetaryen seçenekleri vardır. Bitkisel proteinli köfte ile hazırlanmaktadır ₺51.50

Vejetaryen

ENCHILADAS VEGETARIANO ₺47.50
Acılı chilaca sos, yer fıstığı püresi, sotelenmiş mevsim sebzeleri, charros, ıspanak ve sote biber ile sarılan un tortillaları yanında arroz, ızgara sebze ve frijoles.
BURRITO VEGETARIANO ₺47.50
Tortilla arasında frijoles, sotelenmiş sebze çeşitleri, Meksika fasulyesi, ıspanak, karamelize soğan, borracha sos ve salsa festivo yanında ızgara sebze, frijoles ve arroz.
BEAN BURRITO ₺48.50
Siyah pirinç, maş fasulye, charros, frijoles, buğday, karamelize soğan, domates, mısır ve chilaca sos ile sarılıp tost edilen burrito yanında arroz ve frijoles.

Vegan

VEGAN TACO ₺47.50
Kültür mantarı, karamelize soğan, sarımsak püre, ince kıyılmış marul, renkli biber, kibrit patates, soya sos, avokado sos ve borracha sos.
FAJITA CHAMPINONES ₺51.50
Karamelize soğan ve renkli biberler üzerinde bitkisel yağ, sarımsak püre, dağ kekiği, kimyon, isli paprika ve kişniş ile sotelenen mantar yanında guacamole, charros, festivo sos ve mısır tortillası.
PLATO DE VEGANO ₺53.50
Fasulye püresi, yer fıstığı püresi, közlenmiş domates, avokado sos, ıspanak, brokoli, kapya biber, kabak, havuç, ananas, salatalık, çeri domates, turp, pancar turşusu, maydanoz ve mısır tortillası.
TATLI MENÜSÜ

Tatlılar

VULCANO ₺31.50
Fırınlanmış çikolata dondurma ile.
PAY DE PERA ₺32.50
Güveç içerisinde armutlu pie üzerinde vanilyalı dondurma.
RANCHERO’S APPLE PIE ₺31.50
Güveç içerisinde Ranchero’ya özel elmalı pie üzerinde tarçın ve dondurma.
TIRAMISU DULCE DE LECHE ₺32.50
Süt reçelli tiramisu.
BROWNIE FUEGO ₺32.50
Sıcak brownie üzerinde sıcak çikolata sos ve pudra şekeri yanında vanilyalı dondurma.
CHURROS ₺32.50
Kızartılmış hamur tatlısı tercihinize göre süt reçeli veya çikolata sos ile.
ÇOCUK MENÜSÜ

Çocuk Menüsü

BURGER DE GONZALEZ ₺41.50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında marul, mayonez, ketçap, domates, burger köfte, cheddar peynir yanında patates kızartması.
KID KÖFTE ₺41.50
Izgara köfte yanında arroz ve patates kızartması.
KÖFTE MAKARNA ₺41.50
Izgara köfte yanında penne makarna ve yoğurt.
TAQUITOS ₺41.50
Kıyma, rajas, festivo sos, cheddar dip sos, ince kıyılmış yeşillik, krema ve cheddar peynirli üç adet taco yanında patates kızartması.
POLLITO ₺41.50
Panelenip kızartılan çıtır tavuk parçaları üzerinde cheddar dip sos yanında patates kızartması.

ÇOCUKLARA MaRGaRiTiTa

APEROLITOO₺25

Limonata, Sweet Sour, Çilek Özü

VERDITOO₺25

Limonata, Sweet Sour, Salatalıklı Nane Sos, Kivi Özü

HIBISCUSITA₺25

Limonata, Hibiscus, Sweet Sour, Pasion

EVİMİZDEKİ MEKSİKALI
Sevilen lezzetlerimizi şimdi de evlere taşıyoruz!

RanchIto Acı Sos 250ml₺40

Organik Meksika Filtre Kahve ₺59

(Çekirdek) 200gr

Organik Espresso Kahve 200gr₺56

Organik Ham Kakao 100gr₺29

Organik Kavrulmus Kakao 100gr₺29

Tortilla Un 15cm (12 Adet)₺15

Tortilla Un 30cm (12 Adet)₺25

Tortilla Mısır 15cm Glutensiz (12 Adet)₺19

Totopos 500gr₺28

Ranch 1 lt₺45

Sazanador Baharatı 150gr₺29

Sazanador Baharatı 100gr₺22

Nido Baharatı 150gr₺29

Nido Baharatı 100gr₺22

Chili Baharatı 150gr₺29

Chili Baharatı 100gr₺22

Extra Amigos

PATATES KIZARTMASI₺20

ÇEŞNİLİ PATATES KIZARTMASI₺21

MERGUEZ SOSİS₺21

ARROZ₺12

MISIR KOÇAN₺10

GUACAMOLE₺10

RAJAS₺7

CHARROS₺7

ELOTE₺7

PICO DE GALLO₺6

SOUR CREAM₺6

FRIJOLES₺6

RENDE PEYNİR₺6

JALAPEÑO BİBER₺5

İÇECEK MENÜSÜ

Margaritalar

Margarita₺69

Sierra Tekila, Cointreau, Lime, Limon Suyu

Blue Margarita₺69

Sierra Tekila, Cointreau, Blue Curacao, Limon Suyu

Hıbıscus Passıon Margarita₺69

Sierra Tekila, Cointreau, Hibiscus, Passion, Sweet Sour

Aperol Margarita₺69

Sierra Tekila, Aperol Spritz, Cointreau, Sweet Sour

Rosa Margarita₺69

Sierra Tekila, Campari, Sweet Sour, Agave Balı, Tonic

Tazmanı Margarita₺69

Sierra Tekila, Malibu, Lime Suyu, Agave Balı, Sweet Sour, Kırmızı Biber

Strawberry Mınt Margarita₺69

Sierra Tekila, Lime Suyu, Çilek Özü, Çilek Püresi, Nane

Margarita Bergamot₺69

Sierra Tekila, Cointreau, Sweet Sour, Bergamot Özü

Ranch Margarita₺69

Sierra Tekila, Cointreau, Ranch, Limon Suyu

Strawberry Margarita₺69

Sierra Tekila, Cointreau, Çilek Özü, Çilek Püresi, Limon Suyu

Margarita Melon₺69

Sierra Tekila, Cointreau, Kavun Özü, Kavun Püresi, Limon Suyu

Bloody Margarita₺69

Sierra Tekila, Cointreau, Sweet Sour, Sangrita, Lime Suyu

Fesleğenli Margarita₺69

( FROZEN ) Sierra Tekila, Lime Suyu, Fesleğen, Esmer Şeker

Frozen Margarita₺69

Sierra Tekila, Cointreau, Mevsim Meyveleri, Limon Suyu (Mevsimine göre meyvelerden yapılmaktadır. Servis personelimizin bilgisine danışınız.)

Black Label Margarita₺69

Sierra Tekila, JW Black Label Viski, Sweet Sour, Passion, Lime

Biralar

FIÇI BİRALAR

Efes Pilsen 30cl Fıçı ₺29

Efes Pilsen 50cl Fıçı ₺35

Bomonti Filtresiz 30cl Fıçı₺30

Bomonti Filtresiz 50cl Fıçı₺36

ŞİŞE BİRALAR

Efes Özel Seri 50cl₺36

(+1 dinlenmiş)

Efes Lıght 33cl₺31

Bomonti 50cl₺36

Becks 33cl₺34

Bomonti Red Ale 33cl₺33

Bomonti Filtresiz IPA 33cl₺32

Mıller 33cl₺35

Corona 35,5cl₺43

Hoegaarden 33cl₺43

Duvel 30cl₺46

Grolsch 45cl (Swıng-top)₺49

Bud 33cl₺43

Leffe Blonde 33cl₺43

Amsterdam 50cl₺47

Trokya Dakka Pale Ale 33cl₺44

Trokya Mars Red Ale 33cl₺47

Üç Kafadar Octo 33cl₺44

Üç Kafadar Belgian Blonde - 33cl₺47

Soğuk İçecekler

Coca Cola₺15.50

Coca Cola Lıght₺15.50

Coca Cola Zero₺15.50

Sprıte₺15.50

FANTA₺15.50

Cappy Meyve Suyu₺15.50

Fuse Tea₺15.50

Ayran₺13.50

Ev Yapımı Limonata₺20.50

Çilekli, Yeşil Elmalı, Naneli, Kavun Zencefilli : ₺21.50

Ranch₺19.50

Alkolsüz Ranchero Kokteyli

Sangrıta₺20.50

Domates Suyu, Inglesa Sos, Toz Biber, Karabiber, Tabasco, Sweet Sour

Naranjada₺21.50

Soda, Taze Sıkılmış Portakal Suyu

Frozen₺25.50

Mevsimine göre meyvelerden yapılmaktadır.

Red Bull Energy DrInk₺25.50

Red Bull Sugar Free₺25.50

Red Bull Blue EdItIon₺25.50

Schweppes₺16.50

Kombucha₺21.50

Fermente edilmiş çay. (Ev yapımı olduğu için her üründe lezzet farkı olabilir.)

Kombucha Soda₺21.50

Fermente edilmiş çay ve soda. (Ev yapımı olduğu için her üründe lezzet farkı olabilir.)

Damla Minera Maden Suyu₺13.50

Damla Cam Su₺8.50

Kokteyller

Chılada₺38

Bira, Limon Suyu, Tuz

Mıchelada₺40

Mexican Hangover Medicine :)) Bira, Sweet Sour, Sangrita

Morado₺68

Sierra Tekila, Cointreau, Sweet Sour, Taze Elma Suyu, Red Bull Blue Edition

Chapoteo₺73

JW Black Label, Jagermeister, Kahlua, Bailey’s, Sweet Sour, Lime Suyu, Redbull

Medıcına₺70

JW Black Label, Safari, Lime, Greanadine, Sweet Sour, Esmer Şeker

Ranchero’s Gın Tonıc₺67

Gordon’s Dry Cin, Tonic, Fesleğen, Salatalık, Lime

Ranch Melon₺65

Ranch, Cardinal Melon

Sweet Spıcy Mezcal Paloma₺78

Montelobos Mezcal, Sweet Sour, Agave Balı, Acı Sos, Sprite

Strawberry Daıquırı₺66

Captain Morgan Rom, Çilek, Sweet Sour

Sangrıa₺55

Kırmızı Şarap, Captain Morgan Rom, Cointreau, Tarçın, Schweppes Mandarin, Mevsim Meyveleri

Whısky Sour ₺70

(Bergamot, Passıon veya Zencefil)
JW Black Label, Sweet Sour, Tercihinize Göre Bergamot, Zencefil veya Passion Meyve Özü

Mojıto₺68

Captain Morgan Rom, Soda, Esmer Şeker, Lime, Nane

Aperol Sprıtz₺60

Aperol, Prosecco, Soda, Portakal

Lynchburg Lemonade₺78

Bulleit Bourbon Viski, Cointreau, Lime, Sweet Sour, Sprite

Long Island Ice Tea₺78

Sierra Tekila, Captain Morgan Rom, Smirnoff Votka, Gordon’s Dry Cin, Cointreau, Coca Cola, Sweet Sour

Ranchıto Shaker₺120

Shakerda Sierra Tekila, Ranch

Şarap & Şampanya

KADEH ŞARAP

Yakut₺39

Santa Helena, Cabarnet Sauvıgnon₺43

Şili

Ancyra, Merlot₺39

Melen, Cabernet Sauvignon₺39

Selefkia Patkara, 2019₺41

Gordias, Kalecik Karası₺41

'Kabuk Maserasyon' 2017

Çankaya₺39

Santa Helena - Chardonnay ₺43

Şili

Hypatia Bornova₺40

Misketi & Riesling

Lal₺39

Blush, Moncıgale₺43

BEYAZ ŞARAP

Santa Helena - Chardonnay ₺190

Şili

Selectıon, Narince – Emir₺200

Çankaya₺174

Hypatia Bornova₺188

Misketi & Riesling

KIRMIZI ŞARAP

Louıs Bernard, Cotes du Rhone₺228

Egeo, Blend₺228

Santa Helena, Cabernet Sauvıgnon₺190

Şili

Montes, Malbec₺210

Şili

Jaffelın, Pınot Noır Rouge₺228

Ancyra, Merlot₺180

Selectıon, Öküzgözü - BoĞazkere₺208

Ancyra, Öküzgözü₺180

Vin&Art, Kalecik Karası - Syrah₺196

Ancyra, Kalecik Karası₺180

Yakut₺176

Melen, Cabernet Sauvignon₺176

Selefkia Patkara, 2019₺195

Gordias, Kalecik Karası₺205

'Kabuk Maserasyon' 2017

ROZE ŞARAP

Blush, Moncıgale₺190

Lal₺176

ŞAMPANYA

Cafe De Parıs₺550

Prosecco Mıonetto₺550

Karaflar

Margarita₺310

Sierra Tekila, Cointreau, Lime, Limon Suyu

Blue Margarita₺310

Sierra Tekila, Cointreau, Blue Curacao, Limon Suyu

Aperol Sprıtz₺290

Aperol, Prosecco, Soda, Portakal

Sangrıa₺170

Kırmızı Şarap, Rom, Cointreau, Tarçın, Schweppes Mandarin, Mevsim Meyveleri

Sangrıa Roze₺170

Roze Şarap, Safari, Archers, Tarçın, Sprite, Mevsim Meyveleri

Shotlar

Sıerra Sılver₺37

Sıerra Reposado₺37

Sıerra Cafe₺37

Sıerra Spıced₺37

Montelobos Mezcal₺50

Jagermeıster₺37

Smırnoff Red₺37

Smırnoff North₺37

JW Black Label₺40

Ranchıto₺35

Sierra Tekila, Ranch

Bandera₺40

Üç shot; Sierra Tekila, Sangrita ve Lime Suyu

On The Rocks

TEKİLLA

SIERRA SILVER₺65

SIERRA REPOSADO₺65

SIERRA CAFE₺65

SIERRA SPICED₺65

SIERRA ANTIGUA PLATA₺70

MEZCAL

Montelobos Mezcal₺75

HARMAN İSKOÇ VİSKİSİ

JW Red Labela₺60

JW Black Label₺65

JW 18 yo₺80

JW Gold Label₺75

DIMPLE GOLDEN SELECTION₺70

BOURBON VİSKİ

BULLEIT BOURBON₺80

İSKOÇ MALT VİSKİ

SINGLETON 12 YO₺70

Cardhu 12 yo₺75

Caol Ila 12 yo₺85

TALISKER₺90

LAGAVULIN₺95

VOTKA

SMIRNOFF RED₺65

SMIRNOFF GREEN APPLE₺65

SMIRNOFF ESPRESSO₺65

Ketel One₺70

ROM

CAPTAIN MORGAN WHITE₺65

CAPTAIN MORGAN GOLD₺65

CİN

Gordon’s Dry₺65

GORDON’S PINK₺65

Tanqueray Dry₺70

Tanqueray Ten₺75

TANQUERAY SEVILLA₺70

LİKÖRLER – DİJESTİVLER

MALIBU₺55

SAFARI₺55

Archers Peach₺55

JAGERMEISTER₺55

BAILEY’S₺55

Kahlua₺55

LIMONCELLO₺55

Çaylar

Demleme Çay₺8.50

Demleme Çay (Fincan)₺10.50

Kış Çayı₺14.50

Çubuk Tarçın, Limon, Bal, Ihlamur, Papatya, Ada Çayı, Karanfil, Hibiscus French Press’te (bal ve limon ile)

Ihlamur₺14.50

Yeşil Çay₺14.50

Kahveler

Espresso₺14.50

Double Espresso₺17.50

CAPPUCCINO₺17.50

AMERICANO₺17.50

SÜTLÜ AMERICANO₺18.50

Coffee Latte₺17.50

Meksika Organik₺18.50

Filtre Kahve

CHAI TEA LATTE₺17.50

Sıcak Çikolata₺18.50

Ice Coffee₺18.50

Chocolate Frappe₺20.50

Espresso, Süt, Buz, Çikolata Sos, Krema

Caramel Frappe₺20.50

Espresso, Süt, Buz, Cajeta Sos, Krema

Türk Kahvesi₺15.50

Alkollü Kahveler

MEXICAN COFFEE₺35

Sierra Tekila, Kahlua, Espresso, Süt

IRISH COFFEE₺35

Jameson Viski, Americano, Şeker

COFFEE BAILEY’S₺35

Bailey’s, Espresso, Süt

Coffee Ranchero₺40

Sierra Tekila, Kahlua, Bailey’s, Espresso, Süt, Buz