TÜRKİYE’DEKİ GERÇEK MEKSİKALI

RANCHERO MENÜ

AZ ACILI
ACILI
ACILI VEYA ACISIZ

Çorbalar

CALDO DE POLL0 ₺39,50
Birria tavuk, soğan, maydanoz, kişniş, totopos, avokado, ince kıyılmış marul ve turp ile servis edilen tavuk suyu çorbası.
SOPA DE FRIJOL ₺34,50
Geleneksel kremalı ve peynirli Meksika fasulye çorbası
SOPA DE TORTILLA ₺34,50
Domates, totopos, krema ve peynirli geleneksel Meksika çorbası.

Salatalar

MEXICAN CEASAR SALAD
Taze yeşillikler, aderezo sos, totopos, çeri domates, parmesan peynir, dereotu ve tercihinize göre ızgara tavuk.
Sade: ₺ 66,50 / Tavuk: ₺ 77,50
TAHILLI SALATA ₺67,50
Siyah pirinç, maş fasulye, buğday, taze yeşillik, roka, nane, maydanoz, havuç, çeri domates, turp, pancar turşusu, közlenmiş biber, yeşil elma, yaban mersini, kurutulmuş sebze baharatı ve portakal sos..
RANCHERO SALAD
Taze yeşillikler, roka, domates, turp, avokado sos, Meksika fasulyesi, dereotu, yeşil zeytin, mısır, totopos, yeşil soğan, vinagreta sos, renkli biber, kurutulmuş sebze baharatı, frijoles, sour cream, nachos sos, borracha sos, rende peynir ve tercihinize göre ızgara tavuk.
Sade: ₺ 66,50 / Tavuk: ₺ 77,50
TACO SALAD
Tortilla kabuğu içerisinde pancho sos ile hazırlanan taze yeşillikler, tercihinize göre ızgara edilmiş et veya tavuk, çeri domates, totopos, mısır, frijol salatası, turp, közlenmiş biber, yeşil zeytin, kurutulmuş sebze baharatı, pancar turşusu, soğan turşusu, parmesan peynir ve guacamole.
Sade: ₺ 61,50 / Tavuk: ₺ 72,50 / Et: ₺ 84,50
HELLİM PEYNİRLİ IZGARA KARİDES SALATASI ₺111,50
Ispanak, taze yeşillikler, yaban mersini, dereotu, kibrit pancar kızartması, yeşil zeytin, soğan turşusu, domates, mısır, ekşi elma, cheddar peynir ve soyalı salata sos üzerinde çöp şişlere dizilip ızgara yapılmış karides, kajun baharatına panelenmiş hellim peynir ve renkli biber.
Totopos (nachos cipsi) ve tortilla kendi üretimimizdir. Günlük taze üretilir.

Aperatifler

TOTOPOS CON SALSA ₺54.50
Ranchero yapımı mısır cipsleri yanında rancho dip sos, pancho sos, guacamole ve bbq Ranchero sauce sos
CHEDDAR DIP ₺58,50
Cheddar dip üzerinde kurutulmuş sebze baharatı ve jalapeño biber yanında totopos ve tortilla chips
GUACAMOLE DIP ₺59,50
Totopos ile.
MACHO NACHOS ₺74,50
Frijoles üzerinde totopos, inglesa sos ile sotelenmiş kıyma, Meksika fasulyesi, festivo sos, nachos sos, közlenmiş biber, jalapeño biber ve sour cream.
az-acili
NACHOS
Frijoles üzerinde totopos, nachos sos, jalapeño biber, charros, sour cream, közlenmiş biber ve tercihinize göre tavuk, kıyma veya et.
Sade ₺ 61,50 / Tavuk ₺ 68,50
Kıyma ₺ 74,50 / Et ₺ 81,50

az-acili
NACHOS SUPREMO
Üçgen tostadaslar üzerinde tercihinize göre et, kıyma veya tavuk, rajas, cheddar peynir, chilaca sos, frijoles ve közlenmiş biber yanında repollo, sour cream, jalapeño biber, festivo sos ve guacamole
Sade ₺ 59,50 / Tavuk ₺ 66,50
Kıyma ₺ 72,50 / Et ₺ 78,50

az-acili
RANCHITO TOSTADAS
(Elle yenmesi tavsiye olunur)
Tostadas yapılmış mısır tortillaları üzerinde tercihinize göre ıspanak, tinga tavuk, kıyma veya tinga et, frijoles, tütsülenmiş jalapeño ve eritme peynir yanında sour cream, repollo, çeri domates ve guacamole ile acılı veya acısız.
Ispanak ₺ 61,50 / Tavuk ₺ 67,50
Kıyma ₺ 73,50 / Et ₺ 79,50

acili-acisiz
FLAUTAS
Eritme peynir, tinga et veya tinga tavuk ile sarılıp kızartılan mısır tortillaları üzerinde cheddar sos, sour cream, pico de gallo, avokado sos, yeşillik, red chili sos veya festivo sos ile acılı veya acısız.
Tavuk ₺ 63,50 / Et ₺ 75,50
acili-acisiz
YENİ
BOLAS DE ELOTE & TORTITAS
Mexican corn ve ıspanak garni yatağında cajun baharatına panelenip kızartılan rajaslı mısır püresi topları ile tercihinize göre tinga et veya tinga tavuktan yapılmış cajun baharatlı köfteler üzerinde avokado sos, chipotle dip sos, borracha sos, cheddar dip, parmesan peynir ve maydanoz ile hafif acılı.
Tavuk ₺ 66,50 / Et ₺ 78,50
CHICKEN BUFFALO WINGS ₺73,50
Hafif acılı buffalo sosa panelenen ızgara tavuk kanatları yanında patates kızartması, yeşil biber, chipotle dip sos veya rajitas ile acılı veya acısız.
acili-acisiz
CAJUN CHICKEN CANASTA ₺71,50
Cajun baharatına panelenip kızartılan çıtır tavuk parçaları yanında çeşnili patates kızartması ve salsa milislas dip sos ile hafif acılı.
az-acili
QUE PAPAS CON CINCO QUESOS ₺77.50
Frijoles üzerinde çeşnili patates kızartması, cheddar dip sos, festivo sos, isli füme peynir, nadando sos, rokfor, parmesan peynir, salsa blanca ve sour cream.
QUE PAPAS CON CARNE MOLIDA ₺78,50
Çeşnili patates kızartması üzerinde kıyma, eritme peynir, cheddar dip sos, karamelize soğan, sour cream ve festivo sos.
PAPAS CON CARNE BIRRIA ₺79,50
Patates kızartması üzerinde birria et, miks peynir, cheddar dip sos, sour cream ve chilaca sos
YENİ
PEYNİR TABAĞI
₺113,50
Eski kaşar, rokfor, isli füme, parmesan ve cheddar peynir yanında ceviz, yeşil zeytin, çeri domates, yeşil elma, soğan reçeli, chili reçeli ve kızartılmış tortilla.
Tüm Burgerlerimiz patates chips ve kokteyl soslu repollo ile servis edilir. Tortillarımız kendi üretimimizdir. Günlük taze üretilir…

Burgerler

BURGER DE CHIPOTLE ₺97,50
Tortillaya sarılan acılı salsa chipotle sos ile hazırlanan burger köftesi, kibrit patates, cheddar peynir, karamelize soğan, chipotle dip sos, dana füme, közlenmiş domates, dana jambon ve jalapeño biber
az-acili
BBQ ONION JAM BURGER ₺98,50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında sarımsaklı dip, tütsülenmiş biber sosa panelenmiş yeşillik, burger köfte, isli füme peynir, cheddar peynir, bbq Ranchero sos, domates, chipotle dip sos, kırmızı soğan, dana füme, kornişon turşu ve soğan reçeli ile hafif acılı.
az-acili
RANCHERO BURGER ₺97,50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında burger köfte, eritme peynir, cheddar peynir, sarımsak dip, domates, karamelize soğan, marul, chipotle dip sos ve kornişon turşu ile hafif acılı.
az-acili
WET BURGER ₺97,50
Chilaca sosa panelenen burger ekmeği arasında burger köfte, rajas, cheddar peynir, karamelize soğan, sour cream, chilaca sos, jalapeño biber veya kornişon turşu ile acılı veya acısız.
acili-acisiz
YENİ
BURGERAJAS
₺98,50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında rajas, burger köftesi, cheddar peynir, nadando sos, mantar, borracha sos ve kibrit patates kızartması.
acili-acisiz
BACON CHEESE BURGER ₺98,50
Tost edilmiş tereyağlı burger ekmeği arasında cheddar dip sos, burger köfte, karamelize soğan, dana bacon, yeşillik ve közlenmiş domates.
MEXICAN BURGER ₺98,50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında sarımsak dip, marul, burger köfte, jambon, kırmızı soğan, cheddar peynir, isli füme peynir, domates, krema, salsa picante, kibrit patates, avokado sos ve jalapeño biber ile acılı veya acısız.
acili-acisiz
SWEET & SPICY BURGER ₺97,50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında sarımsaklı mayonez, jalapeño biber, burger köfte, eritme peynir, chipotle püre, chili biber reçeli, ketçap ve soğan reçeli.
acili
YENİ
TORTI BURGER
₺98,50
Tost edilmiş kat kat tortilla arasında yeşillik, soğan reçeli, burger köftesi, pico de gallo, bbq Ranchero sos, kibrit patates kızartması, avokado, cheddar dip sos, merguez sosis, karamelize soğan ve renkli biberler üzerinde avokado sos, borracha sos ve sarımsaklı dip sos ile hafif acılı.
az-acili
Burgerlerimizden Ranchero Burger, Wet Burger ve Sweet Spicy Burger’in vejetaryen seçenekleri vardır. Bitkisel proteinli köfte ile hazırlanmaktadır

Vejetaryen

ENCHILADAS VEGETARIANO ₺84,50
Yer fıstığı püresi, sotelenmiş mevsim sebzeleri, charros, ıspanak ve sote biber ile sarılan un tortillaları üzerinde chilaca sos yanında arroz, ızgara brokoli, pancar kızartması ve frijol salatası. (Vejetaryen)
BURRITO VEGETARIANO ₺86,50
Frijoles, sotelenmiş sebze çeşitleri, Meksika fasulyesi, ıspanak, karamelize soğan ve borracha sos ile sarılıp tost edilen burrito üzerinde salsa festivo yanında ızgara brokoli, pancar kızartması, frijol salatası ve arroz. (Vejetaryen)
BEAN BURRITO ₺89,50
Siyah pirinç, maş fasulye, charros, frijoles, buğday, karamelize soğan, domates, mısır ve chilaca sos ile sarılıp tost edilen burrito yanında arroz, pancar kızartması ve frijol salatası. (Vejetaryen)

Vejetaryen Burger

YENİ
RANCHERO BURGER
₺89,50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında bitkisel proteinli köfte, eritme peynir, cheddar peynir, sarımsak dip, domates, karamelize soğan, marul, chipotle dip sos ve kornişon turşu ile hafif acılı.
az-acili
YENİ
WET BURGER
₺89,50
Chilaca sosa panelenen burger ekmeği arasında bitkisel proteinli köfte, rajas, cheddar peynir, karamelize soğan, sour cream, chilaca sos, jalapeño biber veya kornişon turşu ile acılı veya acısız.
acili-acisiz
YENİ
SWEET & SPICY BURGER
₺89,50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında sarımsaklı mayonez, jalapeño biber, bitkisel proteinli köfte, eritme peynir, chipotle püre, chili biber reçeli, ketçap ve soğan reçeli.
acili

Vegan

VEGAN TACO ₺89,50
Kültür mantarı, karamelize soğan, sarımsak püre, ince kıyılmış marul, renkli biber, kibrit patates, soya sos, avokado sos ve borracha sos.
FAJITA CHAMPINONES ₺93,50
Karamelize soğan ve renkli biberler üzerinde bitkisel yağ, sarımsak püre, dağ kekiği, kimyon, isli paprika ve kişniş ile sotelenen mantar yanında guacamole, charros, festivo sos ve mısır tortillası.
PLATO DE VEGANO ₺95,50
Fasulye püresi, yer fıstığı püresi, közlenmiş domates, avokado sos, ıspanak, brokoli, kapya biber, ananas, salatalık, çeri domates, turp, pancar turşusu, maydanoz, pancar kızartması ve mısır tortillası.
MEKSİKA SPESİYALLERİ – ELLE YENMESİ TAVSİYE OLUNUR!
Tacolarımız normal renkli tortillalar haricinde tercihinize göre siyah tortilla (mürekkep balığı mürekkepli) veya kırmızı tortilla (pancar püreli) ile servis edilebilir.

Tacos

TACOS FIESTA ₺99,50
Semolina hamuru ile kızartılmış karides, repollo, domates, mısır, soğan, maydanoz, kişniş, kornişon turşu, avokado, taze soğan ve kokteyl sos ile acılı.
TACOS FUERTES
Tacos kabukları içerisinde taco baharatı ile hazırlanan tinga tavuk, tinga et veya kıyma, yeşillik, rajas, eritme peynir, festivo sos, cheddar peynir, cheddar dip ve krema.
Tavuk: ₺77,50 / Kıyma: ₺85,50 / Et: ₺93,50
CAJUN CHICKEN TACOS ₺77,50
Cajun baharatına panelenip kızartılan çıtır tavuk parçaları, chipotle dip sos, chili reçeli, rende beyaz peynir, kurutulmuş sebze baharatı ve soğan turşusu ile hafif acılı.
(Tercihinize göre un tortillası veya taco kabuğu içerisinde.)
az-acili
QUESADILLAS
Et veya tavuk, karamelize soğan, charros, miks peynir ve Ranchero sos.
Tavuk: ₺77,50 / Et: ₺93,50
TACOS CON RAJAS
Taco baharatı ile sotelenen et veya tavuk, kültür mantarı, eritilmiş peynir, rajas, demiglas sos, karamelize soğan, sour cream ve taze soğan.
Tavuk: ₺77,50 / Et: ₺93,50
TEMPURA SHRIMP TACOS ₺103,50
Özel baharatlarımız ile hazırlanan tempura hamuruna panelenip kızartılan karides, yeşillik, rancho dip sos, pico de gallo, avokado sos, eritme peynir ve jalapeño biber.
az-acili
YENİ
BUFFALO SHRIMP TACOS
₺105,50
Taco baharatı, özel baharatlar ve buffalo sos ile panelenip kızartılan çıtır karides, kibrit totopos, repollo, soğan reçeli, guacamole, sarımsaklı mayonez, pico de gallo, kibrit pancar kızartması ve beyaz peynir ile acılı.
acili
TACOS DE REY
Et veya tavuk, renkli biber, mantar, paladar sos, yeşillik, kibrit patates, sour cream, domates, cheddar peynir, nadando sos, taze soğan ve jalapeño biber.
Tavuk: ₺79,50 / Et: ₺95,50

Burritos

MEXICAN RICE BURRITO
Birria et veya birria tavuk, arroz, salsa chipotle, sour cream, közlenmiş biber, Meksika fasulyesi, taze soğan, Mexican corn, sour cream, cheddar peynir ve mısır ile sarılıp tost edilen burrito yanında çeşnili küp patates kızartması, guacamole, sour cream, festivo sos veya salsa picante ile acılı veya acısız.
Tavuk: ₺82,50 / Et: ₺97,50
BURRITO CALIFORNIA
Et, tavuk veya kıyma, karamelize soğan, cajun baharatı ile panelenen kibrit patates, közlenmiş biber, charros, cheddar dip sos ve eritme peynir ile sarılıp tost edilen burrito yanında arroz, elote, pico de gallo ve sour cream
Tavuk: ₺84,50 / Kıyma: ₺91,50 / Et: ₺98,50
BURRITO METATE
Sazanador baharatı ile sotelenen et veya tavuk, patates kızartması, eritme peynir, kültür mantarı, salsa gravy, demiglas sos, nadando sos, karamelize soğan ve krema ile sarılıp tost edilen burrito üzerinde rajas, sour cream, cheddar peynir, taze soğan ve jalapeño biber yanında arroz, elote, pico de gallo ve sour cream.
Tavuk: ₺84,50 / Et: ₺98,50
YENİ
BURRITO MOJADO
Kızgın döküm tava içerisinde et veya tavuk, kültür mantarı, bezelye, havuç, patates, soğanlı maydanoz kişniş karışımı, Mexican corn, kibrit totopos, sour cream ve arroz ile sarılan burrito üzerinde eritilmiş cheddar ve miks peynir, chilaca sos veya salsa picante yanında baharatlı küp patates kızartması, sour cream ve soğan reçeli ile acılı veya acısız.
Tavuk: ₺85,50 / Et: ₺99,50
CHIMICHANGA ₺91,50
Kıyma, sotelenmiş renkli biber, karamelize soğan, mısır, biber püresi, dağ kekiği, kimyon, nido baharatı, frijoles, chilaca sos, cheddar peynir, cheddar dip sos veya picante sos ile sarılıp kızartılan burrito üzerinde sour cream, festivo sos, guacamole ve taze soğan yanında arroz, pico de gallo, sour cream ve elote ile acılı veya acısız.
YENİ
CHIMIROLLOS
Tercihinize göre tinga et veya tinga tavuk, cheddar peynir, karamelize soğan, renkli biber, kültür mantarı, kişniş, maydanoz, chilaca sos veya salsa picante ile kızartılıp dilimlenen burrito üzerinde sour cream, borracha sos ve avokado sos yanında arroz ve sour cream ile acılı veya acısız.
Tavuk: ₺82,50 / Et: ₺97,50
acili-acisiz

Enchiladas

ENCHILADAS CHILANGAS
Tortilla arasında yer fıstığı püresi, eritme peynir, acılı veya acısız chilaca sos ile sotelenen tinga et, tinga tavuk veya kıyma üzerinde cheddar peynir ve sour cream yanında arroz, sour cream ve frijoles.
Tavuk: ₺81,50 / Kıyma: ₺89,50 / Et: ₺97,50
ENCHILADAS DE COZUMEL
Tortilla arasında tercihinize göre tinga et veya tinga tavuk, rajas, mantar, paladar sos, kekik, eritme peynir, cheddar peynir ve jalapeño biber yanında arroz, sour cream ve frijoles ile acılı veya acısız.
Tavuk: ₺81,50 / Et: ₺97,50
RED CHILI ENCHILADAS
Tortilla arasında acılı red chili sos ile hazırlanan tercihinize göre tinga et veya tinga tavuk, frijoles, karamelize soğan, chili biber reçeli, kişniş, beyaz peynir, taze soğan, sour cream ve turp yanında arroz, elote ve sour cream.
Tavuk: ₺81,50 / Et: ₺97,50
ENCHILADAS Nadando
Tortilla arasında tercihinize göre kibrit patates kızartması, tinga et veya tinga tavuk üzerinde nadando sos ve eski kaşar peynir yanında arroz, elote ve sour cream ile acılı veya acısız.
Tavuk: ₺82,50 / Et: ₺98,50
Ranchero Spesiyallerinin servis süreleri etlerin pişirme derecelerine göre değişmektedir!

Ranchero Spesiyalleri

POLLO PICOSO CON ESPINACAS ₺97,50
Acılı bbq Ranchero sos ile hazırlanan tavuk bonfilesi üzerinde ıspanak püre, cheddar peynir yanında çeşnili patates kızartması, frijol salatası, ızgara edilmiş ananas ve kızartılmış elote.
POLLO CON RAJAS ₺97,50
Tereyağında hazırlanan tavuk bonfilesi üzerinde rajas, cheddar peynir, eritme peynir, kibrit patates kızartması ve taze soğan yanında ızgara edilmiş parmesanlı mısır koçanı, ızgara kültür mantarı, arroz ve frijol salatası
MEXICAN SCHNITZEL ₺95,50
Nido çeşnili çıtır harç ile panelenen tavuk schnitzel üzerinde kurutulmuş sebze baharatı yanında çeşnili patates kızartması, Mexican corn, Akdeniz yeşilliği ve rancho dip sos.
MEXICAN STEAK ₺173,50
Charros, rajas ve salsa gravy yatağında bbq Ranchero sos ve chipotle sos ile hazırlanan bonfile et yanında çeşnili patates kızartması, frijol salatası, brokoli ve rajas ile tercihinize göre acılı veya acısız
FAJITA
Karamelize soğan ve renkli biberler üzerinde tercihinize göre et, tavuk veya combo yanında Ranchero sos, charros, peynir, guacamole ve tortilla.
Tavuk: ₺97,50 / Combo: ₺136,50
Bonfile Et: ₺171,50
TAMPIQUEÑA ₺171,50
Özel tabağı içerisinde ızgara edilmiş bonfile et üzerinde kibrit pancar kızartması, salsa gravy ve maydanoz yanında ızgara brokoli, rajas ve çeşnili patates kızartması.
PICANTE POLLO ₺105,50
Kızgın döküm tava içerisinde tütsülenmiş jalapeño biber, cayanne biberi, isli paprika, chili sos, dana füme, kurutulmuş domates, adobo baharatı ile sotelenen tavuk bonfilesi yanında ızgara mısır koçanı, çeşnili patates kızartması, cheddar peynir, sour cream ve tortilla ile acılı
CHILE CON CARNE ₺109,50
Chili sos, dana füme, Meksika fasulyesi, biber püresi ve kıyma ile hazırlanan spesiyalimiz yanında arroz, sour cream ve tortilla chips
YENİ
MILANESA DE RES PICANTE
₺149,50
Chili baharatı ve acılı picante sos ile panelenip kızartılan ince şerit çıtır etler yanında baharatlı küp patates kızartması, vinegrate sosa panelenen akdeniz yeşilliği, konkase domates, kibrit pancar kızartması, sour cream, chili reçeli ve Mexican corn ile acılı.
MOLCAJETE ALAMBRES
Volkanik taş içerisinde tercihinize göre et veya tavuk, dana füme, adobo baharatı ve taze kekik ile sotelenen soğan, renkli biber, maydanoz ve mantar yanında chilaca sos, sour cream, guacamole, rende peynir ve tortilla
İki kişiliktir
Tavuk: ₺209,50 / Et: ₺335,50
VITOLA
Kızgın döküm tava içerisinde isli paprika, chipotle püre, salsa inglesa, çeri domates, karamelize soğan, mantar, mısır, közlenmiş renkli biberler, biber püresi, charros, frenk maydanozu ile hazırlanan tercihinize göre et, tavuk veya karides yanında avokado sos, sour cream, salsa chipotle ve tortilla ile hafif acılı
İki kişiliktir
Tavuk: ₺209,50 / Et: ₺335,50 / Karides: ₺341,50
BISTEC A LA PARILLA ₺395,50
Döküm tava üzerinde isli paprika ile sotelenmiş mantar ve soğan yatağında ızgara bonfile et yanında merguez sosis, küp patates kızartması, ızgara yapılmış ananas, çeşnili tereyağı, ızgara mısır koçanı, kurutulmuş sebze baharatı, rajitas ve tortilla.
İki kişiliktir
TATLI MENÜSÜ

Tatlılar

VULCANO ₺45,50
Fırınlanmış çikolata dondurma ile.
PAY DE PERA ₺46,50
Güveç içerisinde armutlu pie üzerinde vanilyalı dondurma.
RANCHERO’S APPLE PIE ₺45,50
Güveç içerisinde Ranchero’ya özel elmalı pie üzerinde tarçın ve dondurma.
TIRAMISU DULCE DE LECHE ₺45,50
Süt reçelli tiramisu.
BROWNIE FUEGO ₺49,50
Sıcak brownie üzerinde sıcak çikolata sos ve pudra şekeri yanında vanilyalı dondurma.
CHURROS ₺45,50
Kızartılmış hamur tatlısı tercihinize göre süt reçeli veya çikolata sos ile.
YENİ
CHURROS SPLIT
₺49,50
Kızartılmış hamur tatlısı üzerinde vanilyalı dondurma, muz, çilek, ananas, süt reçeli, çikolata sos, badem tozu, çikolata ve krem şanti.
DONDURMA ₺33,50
Vanilyalı dondurma üzerinde süt reçeli.
ÇOCUK MENÜSÜ

Çocuk Menüsü

BURGER DE GONZALEZ ₺69,50
Tost edilmiş burger ekmeği arasında marul, mayonez, ketçap, domates, burger köfte, cheddar peynir yanında patates kızartması.
KID KÖFTE ₺69,50
Izgara köfte yanında arroz ve patates kızartması.
KÖFTE MAKARNA ₺69,50
Izgara köfte yanında penne makarna ve yoğurt.
TAQUITOS ₺69,50
Kıyma, rajas, festivo sos, cheddar dip sos, ince kıyılmış yeşillik, krema ve cheddar peynirli üç adet taco yanında patates kızartması.
POLLITO ₺69,50
Panelenip kızartılan çıtır tavuk parçaları üzerinde cheddar dip sos yanında patates kızartması.

ÇOCUKLARA MaRGaRiTiTa

APEROLITOO₺35

Limonata, Sweet Sour, Çilek Özü

VERDITOO₺35

Limonata, Sweet Sour, Salatalıklı Nane Sos, Kivi Özü

HIBISCUSITA₺35

Limonata, Hibiscus, Sweet Sour, Pasion

EVİMİZDEKİ MEKSİKALI
Sevilen lezzetlerimizi şimdi de evlere taşıyoruz!

RanchIto Acı Sos 250ml₺44

Organik Meksika Filtre Kahve ₺67

(Çekirdek) 200gr

Organik Ham Kakao 100gr₺32

Organik Kavrulmus Kakao 100gr₺32

Tortilla Un 15cm (12 Adet)₺22

Tortilla Mısır 15cm Glutensiz (12 Adet)₺32

Totopos 500gr₺45

Ranch 1 lt₺50

Sazanador Baharatı 150gr₺35

NIDO Baharatı 150gr₺35

CHILI Baharatı 150gr₺35

Extra Amigos

PATATES KIZARTMASI₺31

ÇEŞNİLİ PATATES KIZARTMASI₺33

MERGUEZ SOSİS₺53

PARMESANLI MISIR KOÇANI₺31

ARROZ₺21

MISIR KOÇAN₺26

GUACAMOLE₺19

MEXICAN CORN₺15

FRIJOL SALATASI ₺15

RAJAS₺15

CHARROS₺11

ELOTE₺11

PICO DE GALLO₺11

SOUR CREAM₺11

FRIJOLES₺11

PANCAR KIZARTMASI₺10

RENDE PEYNİR₺10

JALAPEÑO BİBER₺10

İÇECEK MENÜSÜ

Çaylar

Demleme Çay₺13,50

Demleme Çay (Fincan)₺17,50

Kış Çayı₺25,50

Çubuk Tarçın, Limon, Bal, Ihlamur, Papatya, Ada Çayı, Karanfil, Hibiscus

French Press’te (bal ve limon ile)

Ihlamur₺25,50

Yeşil Çay₺25,50

Kahveler

Espresso₺23,50

Double Espresso₺29,50

MacchIato₺26,50

CAPPUCCINO₺28,50

AMERICANO₺28,50

SÜTLÜ AMERICANO₺29,50

Coffee Latte₺29,50

Meksika Organik Filtre Kahve₺29,50

Filtre kahvemizde organik Meksika kahve çekirdeği kullanılmaktadır.

CHAI TEA LATTE₺29,50

Sıcak Çikolata₺30,50

Ice Coffee₺30,50

Chocolate Frappe₺32,50

Espresso, Süt, Buz, Çikolata Sos, Krema

Caramel Frappe₺32,50

Espresso, Süt, Buz, Cajeta Sos, Krema

Türk Kahvesi₺24.50

Alkollü Kahveler

MEXICAN COFFEE₺65

Sierra Tekila, Kahlua, Espresso, Süt

IRISH COFFEE₺65

Jameson Viski, Americano, Şeker

COFFEE BAILEY’S₺65

Bailey’s, Espresso, Süt

Coffee Ranchero₺75

Sierra Tekila, Kahlua, Bailey’s, Espresso, Süt, Buz

Margaritalar

Tüm Margaritalarımız tercihinize göre Del Maguey Vida Mezcal ile servis edilmektedir. ₺175

MARGARITA₺130

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Lime, Limon Suyu

Blue MARGARITA₺130

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Blue Curacao, Limon Suyu

Hıbıscus Passıon MARGARITA₺134

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Hibiscus, Passion, Sweet Sour

Aperol MARGARITA₺138

Olmeca Tekila, Aperol Spritz, Garrone Triple Sec, Sweet Sour

MARGARITA Menta₺134

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Lime, Salatalık Nane Sos, Limon Kabuğu

Rosa MARGARITA₺134

Olmeca Tekila, Campari, Sweet Sour, Agave Balı, Tonic

Tazmanı MARGARITA₺134

Olmeca Tekila, Malibu, Lime Suyu, Agave Balı, Sweet Sour, Kırmızı Biber

Peanut MARGARITAYENİ₺138

Olmeca Tekila, Jameson Viski, Safari, Cardinal Melon, Passion, Sweet Sour, Tarçın, Yer Fıstığı

Kombucha MARGARITAYENİ₺130

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Kombucha, Lime Suyu, Agave Balı, Bergamot

HOT PASSION MARGARITAYENİ₺134

Olmeca Tekila, Havana Rom, Passion, Sweet Sour, Acı Sos, Tarçın

Strawberry Mınt MARGARITA₺134

Olmeca Tekila, Lime Suyu, Çilek Özü, Çilek Püresi, Nane

MARGARITA Bergamot₺134

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Sweet Sour, Bergamot Özü

Ranch MARGARITA₺130

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Ranch, Limon Suyu

Strawberry MARGARITA₺130

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Çilek Özü, Çilek Püresi, Limon Suyu

MARGARITA Melon₺130

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Kavun Özü, Kavun Püresi, Limon Suyu

Bloody MARGARITA₺134

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Sweet Sour, Sangrita, Lime Suyu

Frozen MARGARITA₺138

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Mevsim Meyveleri, Limon Suyu (Mevsimine göre meyvelerden yapılmaktadır. Servis personelimizin bilgisine danışınız.)

Mango MARGARITAYENİ₺138

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Mango Püresi, Sweet Sour, Lime

Damla Sakızlı MARGARITAYENİ₺134

Olmeca Tekila, Malibu, Sweet Sour, Damla Sakız Reçeli, Kuşburnu

Jameson MARGARITAYENİ₺138

Olmeca Tekila, Jameson Viski, Sweet Sour, Passion, Lime

Biralar

FIÇI BİRALAR

Efes Pilsen 30cl Fıçı ₺46

Efes Pilsen 50cl Fıçı ₺54

Bomonti Filtresiz 30cl Fıçı₺48

Bomonti Filtresiz 50cl Fıçı₺56

ŞİŞE BİRALAR

Efes Özel Seri 50cl₺58

(+1 dinlenmiş)

Bomonti Fabrika 50cl ₺58

Becks 33cl₺66

Mıller 33cl₺58

Corona ₺68

Duvel 30cl₺78

Grolsch 45cl (Swıng-top)₺76

Bud 33cl₺62

Leffe Blonde 33cl₺74

Soğuk İçecekler

Coca Cola₺24,50

Coca Cola Lıght₺24,50

Coca Cola Zero₺24,50

Sprıte₺24,50

FANTA₺24,50

Cappy Meyve Suyu₺24,50

Fuse Tea₺24,50

Ayran₺21.50

Ev Yapımı Limonata₺30,50

Çilekli, Yeşil Elmalı, Naneli, Kavun Zencefilli : ₺30,50

Ranch₺29,50

Alkolsüz Ranchero Kokteyli

Sangrıta₺29,50

Domates Suyu, Inglesa Sos, Toz Biber, Karabiber, Tabasco, Sweet Sour

Naranjada₺31,50

Soda, Taze Sıkılmış Portakal Suyu

Frozen₺35,50

Mevsimine göre meyvelerden yapılmaktadır.

Red Bull Energy DrInk₺30,50

Red Bull Sugar Free₺30,50

Red Bull Blue EdItIon₺30,50

ORGANICS SIMPLY COLA₺36,50

ORGANICS TONIC WATER₺36,50

ORGANICS BITTER LEMON₺36,50

ORGANICS GINGER ALE₺36,50

ORGANICS VIVA MATE₺36,50

Schweppes₺25,50

ST PELLEGRINO₺26,50

Kombucha₺27,50

Fermente edilmiş çay. (Ev yapımı olduğu için her üründe lezzet farkı olabilir.)

Kombucha Soda₺30,50

Fermente edilmiş çay ve soda. (Ev yapımı olduğu için her üründe lezzet farkı olabilir.)

Damla Minera Maden Suyu₺19,50

Damla Cam Su₺13.50

Aperitifler

APEROL SPRITZ ₺140

Prosecco, Aperol, Soda

CAMPARI SPRITZ ₺140

Campari, Prosecco, Soda

CAMPARI NEGRONI₺140

Campari, Cin, Kırmızı Vermut

CAMPARI AMERICANO ₺140

Campari, Kırmızı Vermut, Soda

CAMPARI TONIC₺140

Campari, Tonik

Kokteyller

Chılada₺65

Bira, Limon Suyu, Tuz

Mıchelada₺75

Mexican Hangover Medicine :)) Bira, Sweet Sour, Sangrita

PalomaYENİ₺130

Olmeca Tekila, Lime Suyu, Organics Bitter Lemon, Limon Kabuğu

Bloody MaryYENİ₺135

Absolut Votka, Domates Suyu, Limon Suyu, Worcestershire Sos, Tabasco, Karabiber, Tuz

Chapoteo₺140

Jameson Viski, Jagermeister, Kahlua, Baker’s Fields, Sweet Sour, Lime Suyu, Redbull

Ranchero’s Gın Tonıc₺130

Beefeater Gin, Tonik, Organics Bitter Lemon, Nane Salatalık Sos, Limon Kabuğu, Lime

Ranch Melon₺120

Ranch, Cardinal Melon

Strawberry Daıquırı₺130

Havana Rom, Çilek Püresi, Çilek Özü, Sweet Sour, Lime

Sangrıa₺110

Chimalma House Wine, Havana Rom, Garrone Triple Sec, Tarçın, Schweppes Mandarin, Mevsim Meyveleri

Whısky Sour ₺140

(Bergamot veya Passıon )
Jameson Viski, Sweet Sour, Lime Suyu, Bergamot veya Passion

Mojıto₺135

Havana Rom, Soda, Esmer Şeker, Lime, Nane

NEGRONIYENİ₺140

Beefeater Cin, Garrone Rosso, Campari

ESPRESSO MARTINIYENİ₺130

Absolut Votka, Kahlua, Esppresso, Esmer Şeker

Lynchburg Lemonade₺140

Bourbon Viski, Garrone Triple Sec, Lime, Sweet Sour, Sprite

Long Island Ice Tea₺150

Olmeca Tekila, Havana Rom, Absolut Votka, Beefeater Cin, Garrone Triple Sec, Coca Cola, Sweet Sour

Ranchıto Shaker₺170

Olmeca Tekila, Ranch

Şarap & Şampanya

House Wine
YENİ

CHIMALME, CABARNET SAUVIGNON Şişe ₺260₺56

ROSINANTE, Kalecik Karası – (Roze) Şişe ₺260₺56

KADEH ŞARAP

Yakut₺60

Ancyra, Merlot₺69

Çankaya₺60

ANCYRA, SAUVIGNON BLANC₺66

Lal₺60

Ancyra, Blush₺66

BEYAZ ŞARAP

Selectıon, Narince – Emir₺390

EGEO, SAUVIGNON BLANC₺425

Egeo, Chardonnay₺480

ANCYRA, SAUVIGNON BLANC₺290

Çankaya₺275

KIRMIZI ŞARAP

Pendore, Syrah₺590

Egeo, Blend₺450

Egeo, Merlot ₺460

Egeo, Malbec ₺480

Ancyra, Merlot₺315

Selectıon, Öküzgözü - BoĞazkere₺460

Ancyra, Öküzgözü₺290

Ancyra, Kalecik Karası₺290

ANCYRA, CABERNET SAUVIGNON₺315

Yakut₺275

ROZE ŞARAP

Egeo, Rose₺425

Ancyra, Blush₺290

Lal₺275

ŞAMPANYA

Cafe De Parıs₺750

Prosecco Italy ₺850

Karaflar

MARGARITA₺490

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Lime, Limon Suyu

Blue MARGARITA₺490

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Blue Curacao, Limon Suyu

Ranch MARGARITA₺490

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Ranch, Limon Suyu

Strawberry MARGARITA₺490

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Çilek Özü, Çilek Püresi, Limon Suyu

MARGARITA Melon₺490

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Kavun Özü, Kavun Püresi, Limon Suyu

Sangrıa₺290

Chimalma House Wine, Havana Rom, Garrone Triple Sec Tarçın, Schweppes Mandarin, Mevsim Meyveleri

Sangrıa Roze₺290

Rosinante House Wine, Safari, Archers, Tarçın, Sprite, Mevsim Meyveleri

Shotlar

Olmeca Altos Plata₺80

Olmeca Altos Reposado₺80

Olmeca Dark Chocolate₺65

AVION SILVER₺90

AVION Reposado₺95

AVION Anejo ₺100

DEL MAGUEY VIDA MEZCAL₺90

Jagermeıster₺55

Absolut₺65

Belluga₺115

Jameson₺65

Ranchıto₺70

Olmeca Altos Plata Tekila, Ranch

Bandera₺90

Üç shot; Olmeca Altos Plata Tekila, Sangrita ve Lime Suyu.

On The Rocks

Kadeh & Şişe

TEKİLLA

Olmeca Blanco Şişe ₺1350₺120

Olmeca GoldŞişe ₺1350₺120

Olmeca Dark ChocolateŞişe ₺1350₺120

Olmeca Altos PlataŞişe ₺1550₺140

Olmaca Altos ReposdoŞişe ₺1550₺140

AVION SILVERŞişe ₺1800₺160

AVION ReposadoŞişe ₺1950₺170

AVION Anejo Şişe ₺2000₺180

AVION 44 ReservaŞişe ₺7000₺560

MEZCAL

DEL MAGUEY VIDAŞişe ₺1800₺160

HARMAN İSKOÇ VİSKİSİ

BALLANTINE’SŞişe ₺1350₺120

CHIVAS Regal 12 yo Şişe ₺1450₺130

CHIVAS Regal XV 15 yoŞişe ₺1700₺150

CHIVAS Regal 18 yo Şişe ₺2500₺220

İRLANDA VİSKİSİ

JamesonŞİŞE ₺1450₺130

Jameson Caskmates IPAŞİŞE ₺1550₺140

Jameson Black Barrel ŞİŞE ₺1700₺150

BOURBON VİSKİ

JOINTŞİŞE ₺1450₺130

BALLANTINE’S BOURBONŞİŞE ₺1550₺140

İSKOÇ MALT VİSKİ

Aberlour 12 yoŞişe ₺1950₺170

Aberlour 14 yoŞişe ₺2150₺190

Aberlour 18 yoŞişe ₺3250₺280

GLENLIVET 12 yoŞişe ₺1950₺170

GLENLIVET 15 yo Şişe ₺2150₺190

GLENLIVET 18 yoŞişe ₺3250₺280

GLENLIVET FOUNDERS RESERVEŞişe ₺1950₺170

Scapa SkIrenŞişe ₺1950₺170

Scapa Glansa Şişe ₺2100₺180

VOTKA

AbsolutŞişe ₺1350₺120

Absolut Elyx Şişe ₺1450₺130

BellugaŞişe ₺2150₺190

ROM

Havana RomŞişe ₺1350₺120

Havana SeleccIon de MaestrosŞişe ₺1700₺150

CİN

BeefeaterŞişe ₺1350₺120

Beefeater PInk Şişe ₺1350₺120

Malfy ORIGINALEŞişe ₺1550₺140

Malfy Con LImoneŞişe ₺1550₺140

Malfy Rosa Şişe ₺1550₺140

Monkey 47Şişe ₺1800₺160

KONYAK

Martell VSŞişe ₺1800₺160

Martell VSOP Şişe ₺2300₺200

LİKÖRLER – DİJESTİVLER

MALIBU₺100

Kahlua₺100

JAGERMEISTER₺100

Baker’s FIelds ₺100

LIMONCELLO₺100

GARRONE TRIPLE SEC₺100