TÜRKİYE’DEKİ GERÇEK MEKSİKALI

RANCHERO MENÜ

AZ ACILI
ACILI
ACILI VEYA ACISIZ

Çorbalar

1 - CALDO DE POLL0 ₺40
Birria tavuk, soğan, maydanoz, kişniş, totopos, avokado, ince kıyılmış marul ve turp ile servis edilen tavuk suyu çorbası.
2 - SOPA DE FRIJOL ₺37
Geleneksel kremalı ve peynirli Meksika fasulye çorbası
3 - SOPA DE TORTILLA ₺37
Domates, totopos, krema ve peynirli geleneksel Meksika çorbası.

Salatalar

4 - MEXICAN CEASAR SALAD
Taze yeşillikler, aderezo sos, totopos, çeri domates, parmesan peynir, dereotu ve tercihinize göre ızgara tavuk.
Sade: ₺ 80 / Tavuk: ₺ 90
5 - TAHILLI SALATA ₺88
Siyah pirinç, maş fasulye, buğday, taze yeşillik, roka, nane, maydanoz, havuç, çeri domates, turp, pancar turşusu, közlenmiş biber, yeşil elma, yaban mersini, kurutulmuş sebze baharatı ve portakal sos..
6 - RANCHERO SALAD
Taze yeşillikler, roka, domates, turp, avokado sos, Meksika fasulyesi, dereotu, yeşil zeytin, mısır, totopos, yeşil soğan, vinagreta sos, renkli biber, kurutulmuş sebze baharatı, frijoles, sour cream, nachos sos, borracha sos, rende peynir ve tercihinize göre ızgara tavuk.
Sade: ₺ 82 / Tavuk: ₺ 92
7 - TACO SALAD
Tortilla kabuğu içerisinde pancho sos ile hazırlanan taze yeşillikler, tercihinize göre ızgara edilmiş et veya tavuk, çeri domates, totopos, mısır, frijol salatası, turp, közlenmiş biber, yeşil zeytin, kurutulmuş sebze baharatı, pancar turşusu, soğan turşusu, parmesan peynir ve guacamole.
Sade: ₺ 84 / Tavuk: ₺ 96 / Et: ₺ 112
8 - HELLIM PEYNIRLI IZGARA KARIDES SALATASI ₺128
Ispanak, taze yeşillikler, yaban mersini, dereotu, kibrit pancar kızartması, yeşil zeytin, soğan turşusu, domates, mısır, ekşi elma, cheddar peynir ve soyalı salata sos üzerinde çöp şişlere dizilip ızgara yapılmış karides, kajun baharatına panelenmiş hellim peynir ve renkli biber.
Totopos (nachos cipsi) ve tortilla kendi üretimimizdir. Günlük taze üretilir.

Aperatifler

9 - TOTOPOS CON SALSA ₺64
Ranchero yapımı mısır cipsleri yanında rancho dip sos, pancho sos, guacamole ve bbq Ranchero sauce sos
10 - CHEDDAR DIP ₺69
Cheddar dip üzerinde kurutulmuş sebze baharatı ve jalapeño biber yanında totopos ve tortilla chips
11 - GUACAMOLE DIP ₺72
Totopos ile.
12 - MACHO NACHOS ₺89
Frijoles üzerinde totopos, inglesa sos ile sotelenmiş kıyma, Meksika fasulyesi, festivo sos, nachos sos, közlenmiş biber, jalapeño biber ve sour cream.
az-acili
13 - NACHOS
Frijoles üzerinde totopos, nachos sos, jalapeño biber, charros, sour cream, közlenmiş biber ve tercihinize göre tavuk, kıyma veya et.
Sade ₺ 78 / Tavuk ₺ 84
Kıyma ₺ 92 / Et ₺ 98

az-acili
14 - NACHOS SUPREMO
Üçgen tostadaslar üzerinde tercihinize göre et, kıyma veya tavuk, rajas, cheddar peynir, chilaca sos, frijoles ve közlenmiş biber yanında repollo, sour cream, jalapeño biber, festivo sos ve guacamole
Sade ₺ 78 / Tavuk ₺ 84
Kıyma ₺ 92 / Et ₺ 98

az-acili
15 - RANCHITO TOSTADAS
(Elle yenmesi tavsiye olunur)
Tostadas yapılmış mısır tortillaları üzerinde tercihinize göre ıspanak, tinga tavuk, kıyma veya tinga et, frijoles, tütsülenmiş jalapeño ve eritme peynir yanında sour cream, repollo, çeri domates ve guacamole ile acılı veya acısız.
Ispanak ₺ 78 / Tavuk ₺ 84
Kıyma ₺ 92 / Et ₺ 98

acili-acisiz
16 - FLAUTAS
Eritme peynir, tinga et veya tinga tavuk ile sarılıp kızartılan mısır tortillaları üzerinde cheddar sos, sour cream, pico de gallo, avokado sos, yeşillik, red chili sos veya festivo sos ile acılı veya acısız.
Tavuk ₺ 82 / Et ₺ 92
acili-acisiz
YENİ
17 - BOLAS DE ELOTE & TORTITAS
Mexican corn ve ıspanak garni yatağında cajun baharatına panelenip kızartılan rajaslı mısır püresi topları ile tercihinize göre tinga et veya tinga tavuktan yapılmış cajun baharatlı köfteler üzerinde avokado sos, chipotle dip sos, borracha sos, cheddar dip, parmesan peynir ve maydanoz ile hafif acılı.
Tavuk ₺ 84 / Et ₺ 94
18 - CHICKEN BUFFALO WINGS ₺90
Hafif acılı buffalo sosa panelenen ızgara tavuk kanatları yanında patates kızartması, yeşil biber, chipotle dip sos veya rajitas ile acılı veya acısız.
acili-acisiz
19 - CAJUN CHICKEN CANASTA ₺86
Cajun baharatına panelenip kızartılan çıtır tavuk parçaları yanında çeşnili patates kızartması ve salsa milislas dip sos ile hafif acılı.
az-acili
20 - QUE PAPAS CON CINCO QUESOS ₺90
Frijoles üzerinde çeşnili patates kızartması, cheddar dip sos, festivo sos, isli füme peynir, nadando sos, rokfor, parmesan peynir, salsa blanca ve sour cream.
21 - QUE PAPAS CON CARNE MOLIDA ₺95
Çeşnili patates kızartması üzerinde kıyma, eritme peynir, cheddar dip sos, karamelize soğan, sour cream ve festivo sos.
22 - PAPAS CON CARNE BIRRIA ₺98
Patates kızartması üzerinde birria et, miks peynir, cheddar dip sos, sour cream ve chilaca sos
YENİ
23 - PEYNİR TABAĞI
₺125
Eski kaşar, rokfor, isli füme, parmesan ve cheddar peynir yanında ceviz, yeşil zeytin, çeri domates, yeşil elma, soğan reçeli, chili reçeli ve kızartılmış tortilla.
Tüm Burgerlerimiz patates chips ve kokteyl soslu repollo ile servis edilir. Tortillarımız kendi üretimimizdir. Günlük taze üretilir…

Burgerler

24 - BURGER DE CHIPOTLE ₺114
Tortillaya sarılan acılı salsa chipotle sos ile hazırlanan burger köftesi, kibrit patates, cheddar peynir, karamelize soğan, chipotle dip sos, dana füme, közlenmiş domates, dana jambon ve jalapeño biber
az-acili
25 - BBQ ONION JAM BURGER ₺118
Tost edilmiş burger ekmeği arasında sarımsaklı dip, tütsülenmiş biber sosa panelenmiş yeşillik, burger köfte, isli füme peynir, cheddar peynir, bbq Ranchero sos, domates, chipotle dip sos, kırmızı soğan, dana füme, kornişon turşu ve soğan reçeli ile hafif acılı.
az-acili
26 - RANCHERO BURGER ₺114
Tost edilmiş burger ekmeği arasında burger köfte, eritme peynir, cheddar peynir, sarımsak dip, domates, karamelize soğan, marul, chipotle dip sos ve kornişon turşu ile hafif acılı.
az-acili
27 - WET BURGER ₺114
Chilaca sosa panelenen burger ekmeği arasında burger köfte, rajas, cheddar peynir, karamelize soğan, sour cream, chilaca sos, jalapeño biber veya kornişon turşu ile acılı veya acısız.
acili-acisiz
YENİ
28 - BURGERAJAS
₺116
Tost edilmiş burger ekmeği arasında rajas, burger köftesi, cheddar peynir, nadando sos, mantar, borracha sos ve kibrit patates kızartması.
acili-acisiz
29 - BACON CHEESE BURGER ₺118
Tost edilmiş tereyağlı burger ekmeği arasında cheddar dip sos, burger köfte, karamelize soğan, dana bacon, yeşillik ve közlenmiş domates.
30 - MEXICAN BURGER ₺118
Tost edilmiş burger ekmeği arasında sarımsak dip, marul, burger köfte, jambon, kırmızı soğan, cheddar peynir, isli füme peynir, domates, krema, salsa picante, kibrit patates, avokado sos ve jalapeño biber ile acılı veya acısız.
acili-acisiz
31 - SWEET & SPICY BURGER ₺114
Tost edilmiş burger ekmeği arasında sarımsaklı mayonez, jalapeño biber, burger köfte, eritme peynir, chipotle püre, chili biber reçeli, ketçap ve soğan reçeli.
acili
YENİ
32 - TORTI BURGER
₺118
Tost edilmiş kat kat tortilla arasında yeşillik, soğan reçeli, burger köftesi, pico de gallo, bbq Ranchero sos, kibrit patates kızartması, avokado, cheddar dip sos, merguez sosis, karamelize soğan ve renkli biberler üzerinde avokado sos, borracha sos ve sarımsaklı dip sos ile hafif acılı.
az-acili
Burgerlerimizden Ranchero Burger, Wet Burger ve Sweet Spicy Burger’in vejetaryen seçenekleri vardır. Bitkisel proteinli köfte ile hazırlanmaktadır

Vejetaryen

33 - ENCHILADAS VEGETARIANO ₺95
Yer fıstığı püresi, sotelenmiş mevsim sebzeleri, charros, ıspanak ve sote biber ile sarılan un tortillaları üzerinde chilaca sos yanında arroz, ızgara brokoli, pancar kızartması ve frijol salatası. (Vejetaryen)
34 - BURRITO VEGETARIANO ₺95
Frijoles, sotelenmiş sebze çeşitleri, Meksika fasulyesi, ıspanak, karamelize soğan ve borracha sos ile sarılıp tost edilen burrito üzerinde salsa festivo yanında ızgara brokoli, pancar kızartması, frijol salatası ve arroz. (Vejetaryen)
35 - BEAN BURRITO ₺98
Siyah pirinç, maş fasulye, charros, frijoles, buğday, karamelize soğan, domates, mısır ve chilaca sos ile sarılıp tost edilen burrito yanında arroz, pancar kızartması ve frijol salatası. (Vejetaryen)

Vejetaryen Burger

YENİ
36 - RANCHERO BURGER
₺105
Tost edilmiş burger ekmeği arasında bitkisel proteinli köfte, eritme peynir, cheddar peynir, sarımsak dip, domates, karamelize soğan, marul, chipotle dip sos ve kornişon turşu ile hafif acılı.
az-acili
YENİ
37 - WET BURGER
₺105
Chilaca sosa panelenen burger ekmeği arasında bitkisel proteinli köfte, rajas, cheddar peynir, karamelize soğan, sour cream, chilaca sos, jalapeño biber veya kornişon turşu ile acılı veya acısız.
acili-acisiz
YENİ
38 - SWEET & SPICY BURGER
₺105
Tost edilmiş burger ekmeği arasında sarımsaklı mayonez, jalapeño biber, bitkisel proteinli köfte, eritme peynir, chipotle püre, chili biber reçeli, ketçap ve soğan reçeli.
acili

Vegan

39 - VEGAN TACO ₺95
Kültür mantarı, karamelize soğan, sarımsak püre, ince kıyılmış marul, renkli biber, kibrit patates, soya sos, avokado sos ve borracha sos.
40 - FAJITA CHAMPINONES ₺105
Karamelize soğan ve renkli biberler üzerinde bitkisel yağ, sarımsak püre, dağ kekiği, kimyon, isli paprika ve kişniş ile sotelenen mantar yanında guacamole, charros, festivo sos ve mısır tortillası.
41 - PLATO DE VEGANO ₺110
Fasulye püresi, yer fıstığı püresi, közlenmiş domates, avokado sos, ıspanak, brokoli, kapya biber, ananas, salatalık, çeri domates, turp, pancar turşusu, maydanoz, pancar kızartması ve mısır tortillası.
MEKSİKA SPESİYALLERİ – ELLE YENMESİ TAVSİYE OLUNUR!
Tacolarımız normal renkli tortillalar haricinde tercihinize göre siyah tortilla (mürekkep balığı mürekkepli) veya kırmızı tortilla (pancar püreli) ile servis edilebilir.

Tacos

42 - TACOS FIESTA ₺118
Semolina hamuru ile kızartılmış karides, repollo, domates, mısır, soğan, maydanoz, kişniş, kornişon turşu, avokado, taze soğan ve kokteyl sos ile acılı.
43 - TACOS FUERTES
Tacos kabukları içerisinde taco baharatı ile hazırlanan tinga tavuk, tinga et veya kıyma, yeşillik, rajas, eritme peynir, festivo sos, cheddar peynir, cheddar dip ve krema.
Tavuk: ₺98 / Kıyma: ₺103 / Et: ₺108
44 - CAJUN CHICKEN TACOS ₺98
Cajun baharatına panelenip kızartılan çıtır tavuk parçaları, chipotle dip sos, chili reçeli, rende beyaz peynir, kurutulmuş sebze baharatı ve soğan turşusu ile hafif acılı.
(Tercihinize göre un tortillası veya taco kabuğu içerisinde.)
az-acili
45 - QUESADILLAS
Et veya tavuk, karamelize soğan, charros, miks peynir ve Ranchero sos.
Tavuk: ₺96 / Et: ₺106
46 - TACOS CON RAJAS
Taco baharatı ile sotelenen et veya tavuk, kültür mantarı, eritilmiş peynir, rajas, demiglas sos, karamelize soğan, sour cream ve taze soğan.
Tavuk: ₺98 / Et: ₺108
47 - TEMPURA SHRIMP TACOS ₺118
Özel baharatlarımız ile hazırlanan tempura hamuruna panelenip kızartılan karides, yeşillik, rancho dip sos, pico de gallo, avokado sos, eritme peynir ve jalapeño biber.
az-acili
YENİ
48 - BUFFALO SHRIMP TACOS
₺118
Taco baharatı, özel baharatlar ve buffalo sos ile panelenip kızartılan çıtır karides, kibrit totopos, repollo, soğan reçeli, guacamole, sarımsaklı mayonez, pico de gallo, kibrit pancar kızartması ve beyaz peynir ile acılı.
acili
49 - TACOS DE REY
Et veya tavuk, renkli biber, mantar, paladar sos, yeşillik, kibrit patates, sour cream, domates, cheddar peynir, nadando sos, taze soğan ve jalapeño biber.
Tavuk: ₺98 / Et: ₺108

Burritos

50 - MEXICAN RICE BURRITO
Birria et veya birria tavuk, arroz, salsa chipotle, sour cream, közlenmiş biber, Meksika fasulyesi, taze soğan, Mexican corn, sour cream, cheddar peynir ve mısır ile sarılıp tost edilen burrito yanında çeşnili küp patates kızartması, guacamole, sour cream, festivo sos veya salsa picante ile acılı veya acısız.
Tavuk: ₺98 / Et: ₺114
51 - BURRITO CALIFORNIA
Et, tavuk veya kıyma, karamelize soğan, cajun baharatı ile panelenen kibrit patates, közlenmiş biber, charros, cheddar dip sos ve eritme peynir ile sarılıp tost edilen burrito yanında arroz, elote, pico de gallo ve sour cream
Tavuk: ₺98 / Kıyma: ₺108 / Et: ₺118
52 - BURRITO METATE
Sazanador baharatı ile sotelenen et veya tavuk, patates kızartması, eritme peynir, kültür mantarı, salsa gravy, demiglas sos, nadando sos, karamelize soğan ve krema ile sarılıp tost edilen burrito üzerinde rajas, sour cream, cheddar peynir, taze soğan ve jalapeño biber yanında arroz, elote, pico de gallo ve sour cream.
Tavuk: ₺98 / Et: ₺118
YENİ
53 - BURRITO MOJADO
Kızgın döküm tava içerisinde et veya tavuk, kültür mantarı, bezelye, havuç, patates, soğanlı maydanoz kişniş karışımı, Mexican corn, kibrit totopos, sour cream ve arroz ile sarılan burrito üzerinde eritilmiş cheddar ve miks peynir, chilaca sos veya salsa picante yanında baharatlı küp patates kızartması, sour cream ve soğan reçeli ile acılı veya acısız.
Tavuk: ₺98 / Et: ₺118
54 - CHIMICHANGA ₺112
Kıyma, sotelenmiş renkli biber, karamelize soğan, mısır, biber püresi, dağ kekiği, kimyon, nido baharatı, frijoles, chilaca sos, cheddar peynir, cheddar dip sos veya picante sos ile sarılıp kızartılan burrito üzerinde sour cream, festivo sos, guacamole ve taze soğan yanında arroz, pico de gallo, sour cream ve elote ile acılı veya acısız.
YENİ
55 - CHIMIROLLOS
Tercihinize göre tinga et veya tinga tavuk, cheddar peynir, karamelize soğan, renkli biber, kültür mantarı, kişniş, maydanoz, chilaca sos veya salsa picante ile kızartılıp dilimlenen burrito üzerinde sour cream, borracha sos ve avokado sos yanında arroz ve sour cream ile acılı veya acısız.
Tavuk: ₺98 / Et: ₺118
acili-acisiz

Enchiladas

56 - ENCHILADAS CHILANGAS
Tortilla arasında yer fıstığı püresi, eritme peynir, acılı veya acısız chilaca sos ile sotelenen tinga et, tinga tavuk veya kıyma üzerinde cheddar peynir ve sour cream yanında arroz, sour cream ve frijoles.
Tavuk: ₺96 / Kıyma: ₺106 / Et: ₺116
57 - ENCHILADAS DE COZUMEL
Tortilla arasında tercihinize göre tinga et veya tinga tavuk, rajas, mantar, paladar sos, kekik, eritme peynir, cheddar peynir ve jalapeño biber yanında arroz, sour cream ve frijoles ile acılı veya acısız.
Tavuk: ₺96 / Et: ₺116
58 - RED CHILI ENCHILADAS
Tortilla arasında acılı red chili sos ile hazırlanan tercihinize göre tinga et veya tinga tavuk, frijoles, karamelize soğan, chili biber reçeli, kişniş, beyaz peynir, taze soğan, sour cream ve turp yanında arroz, elote ve sour cream.
Tavuk: ₺96 / Et: ₺116
59 - ENCHILADAS NADANDO
Tortilla arasında tercihinize göre kibrit patates kızartması, tinga et veya tinga tavuk üzerinde nadando sos ve eski kaşar peynir yanında arroz, elote ve sour cream ile acılı veya acısız.
Tavuk: ₺96 / Et: ₺116
Ranchero Spesiyallerinin servis süreleri etlerin pişirme derecelerine göre değişmektedir!

Ranchero Spesiyalleri

60 - POLLO PICOSO CON ESPINACAS ₺108
Acılı bbq Ranchero sos ile hazırlanan tavuk bonfilesi üzerinde ıspanak püre, cheddar peynir yanında çeşnili patates kızartması, frijol salatası, ızgara edilmiş ananas ve kızartılmış elote.
61 - POLLO CON RAJAS ₺110
Tereyağında hazırlanan tavuk bonfilesi üzerinde rajas, cheddar peynir, eritme peynir, kibrit patates kızartması ve taze soğan yanında ızgara edilmiş parmesanlı mısır koçanı, ızgara kültür mantarı, arroz ve frijol salatası
62 - MEXICAN SCHNITZEL ₺106
Nido çeşnili çıtır harç ile panelenen tavuk schnitzel üzerinde kurutulmuş sebze baharatı yanında çeşnili patates kızartması, Mexican corn, Akdeniz yeşilliği ve rancho dip sos.
63 - MEXICAN STEAK ₺196
Charros, rajas ve salsa gravy yatağında bbq Ranchero sos ve chipotle sos ile hazırlanan bonfile et yanında çeşnili patates kızartması, frijol salatası, brokoli ve rajas ile tercihinize göre acılı veya acısız
64 - FAJITA
Karamelize soğan ve renkli biberler üzerinde tercihinize göre et, tavuk veya combo yanında Ranchero sos, charros, peynir, guacamole ve tortilla.
Tavuk: ₺108 / Combo: ₺152
Bonfile Et: ₺194
65 - TAMPIQUEÑA ₺192
Özel tabağı içerisinde ızgara edilmiş bonfile et üzerinde kibrit pancar kızartması, salsa gravy ve maydanoz yanında ızgara brokoli, rajas ve çeşnili patates kızartması.
66 - PICANTE POLLO ₺118
Kızgın döküm tava içerisinde tütsülenmiş jalapeño biber, cayanne biberi, isli paprika, chili sos, dana füme, kurutulmuş domates, adobo baharatı ile sotelenen tavuk bonfilesi yanında ızgara mısır koçanı, çeşnili patates kızartması, cheddar peynir, sour cream ve tortilla ile acılı
67 - CHILE CON CARNE ₺128
Chili sos, dana füme, Meksika fasulyesi, biber püresi ve kıyma ile hazırlanan spesiyalimiz yanında arroz, sour cream ve tortilla chips
YENİ
68 - MILANESA DE RES PICANTE
₺176
Chili baharatı ve acılı picante sos ile panelenip kızartılan ince şerit çıtır etler yanında baharatlı küp patates kızartması, vinegrate sosa panelenen akdeniz yeşilliği, konkase domates, kibrit pancar kızartması, sour cream, chili reçeli ve Mexican corn ile acılı.
69 - MOLCAJETE ALAMBRES
Volkanik taş içerisinde tercihinize göre et veya tavuk, dana füme, adobo baharatı ve taze kekik ile sotelenen soğan, renkli biber, maydanoz ve mantar yanında chilaca sos, sour cream, guacamole, rende peynir ve tortilla
İki kişiliktir
Tavuk: ₺246 / Et: ₺398
70 - VITOLA
Kızgın döküm tava içerisinde isli paprika, chipotle püre, salsa inglesa, çeri domates, karamelize soğan, mantar, mısır, közlenmiş renkli biberler, biber püresi, charros, frenk maydanozu ile hazırlanan tercihinize göre et, tavuk veya karides yanında avokado sos, sour cream, salsa chipotle ve tortilla ile hafif acılı
İki kişiliktir
Tavuk: ₺246 / Et: ₺398 / Karides: ₺418
71 - BISTEC A LA PARILLA ₺460
Döküm tava üzerinde isli paprika ile sotelenmiş mantar ve soğan yatağında ızgara bonfile et yanında merguez sosis, küp patates kızartması, ızgara yapılmış ananas, çeşnili tereyağı, ızgara mısır koçanı, kurutulmuş sebze baharatı, rajitas ve tortilla.
İki kişiliktir
TATLI MENÜSÜ

Tatlılar

VULCANO ₺54
Fırınlanmış çikolata dondurma ile.
PAY DE PERA ₺56
Güveç içerisinde armutlu pie üzerinde vanilyalı dondurma.
RANCHERO’S APPLE PIE ₺55
Güveç içerisinde Ranchero’ya özel elmalı pie üzerinde tarçın ve dondurma.
TIRAMISU DULCE DE LECHE ₺56
Süt reçelli tiramisu.
BROWNIE FUEGO ₺60
Sıcak brownie üzerinde sıcak çikolata sos ve pudra şekeri yanında vanilyalı dondurma.
CHURROS ₺56
Kızartılmış hamur tatlısı tercihinize göre süt reçeli veya çikolata sos ile.
YENİ
CHURROS SPLIT
₺62
Kızartılmış hamur tatlısı üzerinde vanilyalı dondurma, muz, çilek, ananas, süt reçeli, çikolata sos, badem tozu, çikolata ve krem şanti.
DONDURMA ₺45
Vanilyalı dondurma üzerinde süt reçeli.
ÇOCUK MENÜSÜ

Çocuk Menüsü

72 - BURGER DE GONZALEZ ₺78
Tost edilmiş burger ekmeği arasında marul, mayonez, ketçap, domates, burger köfte, cheddar peynir yanında patates kızartması.
73 - KID KÖFTE ₺78
Izgara köfte yanında arroz ve patates kızartması.
74 - KÖFTE MAKARNA ₺78
Izgara köfte yanında penne makarna ve yoğurt.
75 - TAQUITOS ₺78
Kıyma, rajas, festivo sos, cheddar dip sos, ince kıyılmış yeşillik, krema ve cheddar peynirli üç adet taco yanında patates kızartması.
76 - POLLITO ₺78
Panelenip kızartılan çıtır tavuk parçaları üzerinde cheddar dip sos yanında patates kızartması.

ÇOCUKLARA MaRGaRiTiTa

APEROLITOO₺40

Limonata, Sweet Sour, Çilek Özü

VERDITOO₺40

Limonata, Sweet Sour, Salatalıklı Nane Sos, Kivi Özü

HIBISCUSITA₺40

Limonata, Hibiscus, Sweet Sour, Pasion

EVİMİZDEKİ MEKSİKALI
Sevilen lezzetlerimizi şimdi de evlere taşıyoruz!

RanchIto Acı Sos 250ml₺60

Tortilla Un 15cm (12 Adet)₺38

Tortilla Mısır 15cm Glutensiz (12 Adet)₺48

Totopos 500gr₺65

Sazanador Baharatı 150gr₺45

NIDO Baharatı 150gr₺45

CHILI Baharatı 150gr₺45

Ranch 1 lt₺60

Organik Meksika Filtre Kahve ₺125

(Çekirdek) 200gr

Extra Amigos

PATATES KIZARTMASI₺35

ÇEŞNİLİ PATATES KIZARTMASI₺37

MERGUEZ SOSİS₺57

PARMESANLI MISIR KOÇANI₺35

ARROZ₺25

MISIR KOÇAN₺30

GUACAMOLE₺23

MEXICAN CORN₺19

FRIJOL SALATASI ₺19

RAJAS₺19

CHARROS₺15

ELOTE₺15

PICO DE GALLO₺15

SOUR CREAM₺15

FRIJOLES₺15

PANCAR KIZARTMASI₺14

RENDE PEYNİR₺14

JALAPEÑO BİBER₺14

İÇECEK MENÜSÜ

Çaylar

Demleme Çay₺14

Kış Çayı₺28

Çubuk Tarçın, Limon, Bal, Ihlamur, Papatya, Ada Çayı, Karanfil, Hibiscus

French Press’te (bal ve limon ile)

Ihlamur₺28

Yeşil Çay₺28

Kahveler

Espresso₺27

Double Espresso₺33

MacchIato₺29

CAPPUCCINO₺34

AMERICANO₺33

SÜTLÜ AMERICANO₺34

Coffee Latte₺36

Meksika Organik Filtre Kahve₺36

Filtre kahvemizde organik Meksika kahve çekirdeği kullanılmaktadır.

CHAI TEA LATTE₺35

Sıcak Çikolata₺35

Ice Coffee₺36

Chocolate Frappe₺40

Espresso, Süt, Buz, Çikolata Sos, Krema

Caramel Frappe₺40

Espresso, Süt, Buz, Cajeta Sos, Krema

Türk Kahvesi₺27

Alkollü Kahveler

MEXICAN COFFEE₺70

Sierra Tekila, Kahlua, Espresso, Süt

IRISH COFFEE₺70

Jameson Viski, Americano, Şeker

COFFEE BAILEY’S₺70

Bailey’s, Espresso, Süt

Coffee Ranchero₺80

Sierra Tekila, Kahlua, Bailey’s, Espresso, Süt, Buz

Margaritalar

Tüm Margaritalarımız tercihinize göre Del Maguey Vida Mezcal ile servis edilmektedir. ₺195

MARGARITA₺145

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Lime, Limon Suyu

Blue MARGARITA₺145

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Blue Curacao, Limon Suyu

Hıbıscus Passıon MARGARITA₺150

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Hibiscus, Passion, Sweet Sour

Aperol MARGARITA₺150

Olmeca Tekila, Aperol Spritz, Garrone Triple Sec, Sweet Sour

MARGARITA Menta₺150

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Lime, Salatalık Nane Sos, Limon Kabuğu

Rosa MARGARITA₺150

Olmeca Tekila, Campari, Sweet Sour, Agave Balı, Tonic

Tazmanı MARGARITA₺150

Olmeca Tekila, Malibu, Lime Suyu, Agave Balı, Sweet Sour, Kırmızı Biber

Peanut MARGARITAYENİ₺150

Olmeca Tekila, Jameson Viski, Safari, Cardinal Melon, Passion, Sweet Sour, Tarçın, Yer Fıstığı

Kombucha MARGARITAYENİ₺145

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Kombucha, Lime Suyu, Agave Balı, Bergamot

HOT PASSION MARGARITAYENİ₺150

Olmeca Tekila, Havana Rom, Passion, Sweet Sour, Acı Sos, Tarçın

Strawberry Mınt MARGARITA₺150

Olmeca Tekila, Lime Suyu, Çilek Özü, Çilek Püresi, Nane

MARGARITA Bergamot₺150

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Sweet Sour, Bergamot Özü

Ranch MARGARITA₺145

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Ranch, Limon Suyu

Strawberry MARGARITA₺145

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Çilek Özü, Çilek Püresi, Limon Suyu

MARGARITA Melon₺145

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Kavun Özü, Kavun Püresi, Limon Suyu

Bloody MARGARITA₺150

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Sweet Sour, Sangrita, Lime Suyu

Frozen MARGARITA₺150

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Mevsim Meyveleri, Limon Suyu (Mevsimine göre meyvelerden yapılmaktadır. Servis personelimizin bilgisine danışınız.)

Mango MARGARITAYENİ₺150

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Mango Püresi, Sweet Sour, Lime

Damla Sakızlı MARGARITAYENİ₺150

Olmeca Tekila, Malibu, Sweet Sour, Damla Sakız Reçeli, Kuşburnu

Jameson MARGARITAYENİ₺150

Olmeca Tekila, Jameson Viski, Sweet Sour, Passion, Lime

Biralar

FIÇI BİRALAR

Tuborg Gold 33 cl₺54

Tuborg Gold 50 cl₺66

Carlsberg 33 cl ₺60

Carlsberg 50 cl ₺72

ŞİŞE BİRALAR

Tuborg Filtresiz 50 cl ₺69

Tuborg Amber 50cl₺69

Tuborg Summer TIME 50 cl₺69

Carlsberg Luna 50 cl₺79

FREDERIK INDIA PALE ALE 35 CL₺76

FREDERIK YAKIMA IPA 35 CL₺76

FREDERIK WHEAT IPA 35 CL₺76

FREDERIK MARZEN LAGER 35 CL₺76

FREDERIK BROWN ALE 35 CL₺76

SOL 33 CL ₺78

DESPERADOS 33 CL₺78

WEIHENSTEPHAN HEFEWEISSBIER ₺78

WEIHENSTEPHAN VITUS 33 CL₺78

KRONENBOURG 1664 BLANC 33 CL₺80

GUINESS 44 CL₺82

GRIMBERGEN BLONDE 33 CL₺78

GRIMBERGEN DOUBLE AMBREE 33 CL₺78

Soğuk İçecekler

Coca Cola₺27

Coca Cola Lıght₺27

Coca Cola Zero₺27

Sprıte₺27

FANTA₺27

Cappy Meyve Suyu₺27

Fuse Tea₺27

Ayran₺26

Ev Yapımı Limonata₺38

Çilekli, Yeşil Elmalı, Naneli, Kavun Zencefilli : ₺38

Ranch₺35

Alkolsüz Ranchero Kokteyli

Sangrıta₺35

Domates Suyu, Inglesa Sos, Toz Biber, Karabiber, Tabasco, Sweet Sour

Naranjada₺40

Soda, Taze Sıkılmış Portakal Suyu

Frozen₺40

Mevsimine göre meyvelerden yapılmaktadır.

Red Bull Energy DrInk₺38

Red Bull Sugar Free₺38

Red Bull Blue EdItIon₺38

ORGANICS SIMPLY COLA₺45

ORGANICS TONIC WATER₺45

ORGANICS BITTER LEMON₺45

ORGANICS GINGER ALE₺45

ORGANICS VIVA MATE₺45

Schweppes₺30

ST PELLEGRINO₺35

Kombucha₺30

Fermente edilmiş çay. (Ev yapımı olduğu için her üründe lezzet farkı olabilir.)

Kombucha Soda₺35

Fermente edilmiş çay ve soda. (Ev yapımı olduğu için her üründe lezzet farkı olabilir.)

Damla Minera Maden Suyu₺25

Damla Cam Su₺15

Aperitifler

APEROL SPRITZ ₺150

Prosecco, Aperol, Soda

CAMPARI SPRITZ ₺150

Campari, Prosecco, Soda

CAMPARI NEGRONI₺150

Campari, Cin, Kırmızı Vermut

CAMPARI AMERICANO ₺150

Campari, Kırmızı Vermut, Soda

CAMPARI TONIC₺150

Campari, Tonik

Kokteyller

Chılada₺75

Bira, Limon Suyu, Tuz

Mıchelada₺80

Mexican Hangover Medicine :)) Bira, Sweet Sour, Sangrita

PalomaYENİ₺140

Olmeca Tekila, Lime Suyu, Organics Bitter Lemon, Limon Kabuğu

Bloody MaryYENİ₺145

Absolut Votka, Domates Suyu, Limon Suyu, Worcestershire Sos, Tabasco, Karabiber, Tuz

Chapoteo₺150

Jameson Viski, Jagermeister, Kahlua, Baker’s Fields, Sweet Sour, Lime Suyu, Red Bull Energy Drink

Ranchero’s Gın Tonıc₺140

Beefeater Gin, Tonik, Organics Bitter Lemon, Nane Salatalık Sos, Limon Kabuğu, Lime

Ranch Melon₺130

Ranch, Cardinal Melon

Strawberry Daıquırı₺140

Havana Rom, Çilek Püresi, Çilek Özü, Sweet Sour, Lime

Sangrıa₺120

Chimalma House Wine, Havana Rom, Garrone Triple Sec, Tarçın, Schweppes Mandarin, Mevsim Meyveleri

Whısky Sour ₺150

(Bergamot veya Passıon )
Jameson Viski, Sweet Sour, Lime Suyu, Bergamot veya Passion

Mojıto₺145

Havana Rom, Soda, Esmer Şeker, Lime, Nane

ESPRESSO MARTINIYENİ₺135

Absolut Votka, Kahlua, Esppresso, Esmer Şeker

Lynchburg Lemonade₺150

Bourbon Viski, Garrone Triple Sec, Lime, Sweet Sour, Sprite

Long Island Ice Tea₺160

Olmeca Tekila, Havana Rom, Absolut Votka, Beefeater Cin, Garrone Triple Sec, Coca Cola, Sweet Sour

Ranchıto Shaker₺170

Olmeca Tekila, Ranch

Şarap & Şampanya

House Wine
YENİ

CHIMALMA, CABERNET SAUVIGNON Şişe ₺320₺75

CHIMALMA BLUSHŞişe ₺320₺75

KADEH ŞARAP

Yakut₺85

Ancyra, Merlot₺87

Çankaya₺80

ANCYRA, SAUVIGNON BLANC₺87

Lal₺80

Ancyra, Blush₺87

BEYAZ ŞARAP

Selectıon, Narince – Emir₺460

EGEO, SAUVIGNON BLANC₺520

Egeo, Chardonnay₺520

ANCYRA, SAUVIGNON BLANC₺380

Çankaya₺350

KIRMIZI ŞARAP

Pendore, Syrah₺680

Egeo, Blend₺510

Egeo, Merlot ₺520

Egeo, Malbec ₺540

Ancyra, Merlot₺390

Selectıon, Öküzgözü - BoĞazkere₺490

Ancyra, Öküzgözü₺380

Ancyra, Kalecik Karası₺380

ANCYRA, CABERNET SAUVIGNON₺390

Yakut₺370

ROZE ŞARAP

Egeo, Rose₺520

Ancyra, Blush₺380

Lal₺350

ŞAMPANYA

Cafe De Parıs₺800

Prosecco Italy ₺950

Karaflar

MARGARITA₺600

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Lime, Limon Suyu

Blue MARGARITA₺600

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Blue Curacao, Limon Suyu

Ranch MARGARITA₺600

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Ranch, Limon Suyu

Strawberry MARGARITA₺600

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Çilek Özü, Çilek Püresi, Limon Suyu

MARGARITA Melon₺600

Olmeca Tekila, Garrone Triple Sec, Kavun Özü, Kavun Püresi, Limon Suyu

Sangrıa₺320

Chimalma House Wine, Havana Rom, Garrone Triple Sec Tarçın, Schweppes Mandarin, Mevsim Meyveleri

Sangrıa Roze₺320

Chimalma Blush House Wine, Safari, Archers, Tarçın, Sprite, Mevsim Meyveleri

Shotlar

Olmeca Altos Plata₺90

Olmeca Altos Reposado₺90

Olmeca Dark Chocolate₺80

AVION SILVER₺95

AVION Reposado₺100

DEL MAGUEY VIDA MEZCAL₺125

Jagermeıster₺65

Absolut₺80

Belluga₺120

Jameson₺85

Ranchıto₺80

Olmeca Altos Plata Tekila, Ranch

Bandera₺100

Üç shot; Olmeca Altos Plata Tekila, Sangrita ve Lime Suyu.

On The Rocks

Kadeh & Şişe

TEKİLLA

Olmeca Blanco Şişe ₺1500₺130

Olmeca GoldŞişe ₺1500₺130

Olmeca Dark ChocolateŞişe ₺1500₺130

Olmeca Altos PlataŞişe ₺1700₺150

Olmaca Altos ReposdoŞişe ₺1700₺150

AVION SILVERŞişe ₺1900₺170

AVION ReposadoŞişe ₺200₺180

AVION 44 ReservaŞişe ₺7500₺600

MEZCAL

DEL MAGUEY VIDAŞişe ₺2250₺195

HARMAN İSKOÇ VİSKİSİ

BALLANTINE’SŞişe ₺1500₺130

CHIVAS Regal 12 yo Şişe ₺1600₺140

CHIVAS Regal XV 15 yoŞişe ₺1800₺160

CHIVAS Regal 18 yo Şişe ₺2750₺220

İRLANDA VİSKİSİ

JamesonŞİŞE ₺1600₺140

Jameson Caskmates IPAŞİŞE ₺1700₺150

Jameson Black Barrel ŞİŞE ₺1800₺160

BOURBON VİSKİ

JOINTŞİŞE ₺1600₺140

BALLANTINE’S BOURBONŞİŞE ₺1700₺150

İSKOÇ MALT VİSKİ

Aberlour 12 yoŞişe ₺2000₺180

Aberlour 14 yoŞişe ₺2250₺200

Aberlour 18 yoŞişe ₺3400₺290

GLENLIVET 12 yoŞişe ₺2000₺180

GLENLIVET 15 yo Şişe ₺2250₺200

GLENLIVET 18 yoŞişe ₺3400₺290

GLENLIVET FOUNDERS RESERVEŞişe ₺200₺180

Scapa SkIrenŞişe ₺2000₺180

Scapa Glansa Şişe ₺2200₺190

VOTKA

AbsolutŞişe ₺1500₺130

Absolut Elyx Şişe ₺1600₺140

BellugaŞişe ₺2250₺200

ROM

Havana RomŞişe ₺1500₺130

Havana SeleccIon de MaestrosŞişe ₺1800₺160

CİN

BeefeaterŞişe ₺1500₺130

Beefeater PInk Şişe ₺1500₺130

Malfy ORIGINALEŞişe ₺1700₺150

Malfy Con LImoneŞişe ₺1700₺150

Malfy Rosa Şişe ₺1700₺150

Monkey 47Şişe ₺1900₺170

KONYAK

Martell VSŞişe ₺1900₺170

Martell VSOP Şişe ₺2250₺200

LİKÖRLER – DİJESTİVLER

MALIBU₺110

Kahlua₺110

JAGERMEISTER₺110

Baker’s FIelds ₺110

LIMONCELLO₺110

GARRONE TRIPLE SEC₺110