TÜRKİYE’DEKİ GERÇEK MEKSİKALI

KAHVALTI MENÜ

Kahvaltı menümüz sadece Ankara Atakule şubemizde geçerlidir.

Brunch

TEK KİŞİLİK KAHVALTI TABAĞI ₺240
Eski kaşar peyniri, ezine peyniri, keçi peyniri, dil peyniri, ızgara yapılmış hellim peyniri, dana jambon, hindi füme, siyah zeytin, yeşil zeytin, yumurtaya panelenip kızartılmış peynirli tortilla böreği, tereyağı, chili reçeli, çilek reçeli, tortillaya sarılmış muzlu nutella, haşlanmış yumurta, domates, salatalık, maydanoz ve yanında sınırsız çay ile servis edilir
KIYMALI TORTILLA BÖREĞİ ₺115
İki adet kıymalı tortilla böreği yanında avokado püre, roka, domates ve salatalık ile servis edilir.
SAHANDA YUMURTA
Sade: ₺75
Kaşar Peynirli: ₺90
Chorizo: ₺100

SAHANDA SUCUK: ₺100
PEYNİR TABAĞI ₺160
Ezine peyniri, keçi peyniri, eski kaşar peyniri, ızgara edilmiş hellim peyniri, taze kaşar peyniri, domates, ceviz ve kuru kayısı ile servis edilir.
MENEMEN ₺160
Sade ₺78
Karışık Peynirli ₺98

(Cheddar peyniri, taze kaşar peyniri ve beyaz peynir)
OMLET
Sade: ₺78
Ispanaklı: ₺83
Kaşar Peynirli: ₺93
Karışık Peynirli: ₺98
(Cheddar peyniri, taze kaşar peyniri ve beyaz peynir)
GOLDEN EGG & POTATOES ₺135
Elote cremoso yatağında renkli biber, karamelize soğan, tereyağı, maydanoz ve sazanador baharatı ile panelenen küp patates kızartması üzerinde göz yumurta, nadando sos, cheddar sos, borracha sos, miks peynir, avokado püre, dana bacon ve maydanoz ile servis edilir.
MEXICAN HOT CAKES ₺135
Tereyağı, süt reçeli, maple şurubu, muz, çilek, yaban mersini, pudra şekeri ve yanında Atole ile servis edilir.
Atole ile: ₺190
ELOTE CREMOSO ₺125
Mısır, mısır unu, közlenmiş biber, krema ve peynir çeşitleri ile hazırlanan elote üzerinde peynir ve chorizo ile servis edilir.
HUEVOS RANCHEROS
Tortilla üzerinde eritme peynir, frijoles refritos, chilaca sos, rajas, göz yumurta, nadando sos, rende beyaz peynir, domates, maydanoz ve sour cream yanında elote cremoso, frijoles refritos ve tortilla cips ile servis edilir. (Tercihinize göre un veya mısır tortillası ile.)
Sade: ₺95 / Chorizo ₺115
CAZUELA DE ALAMBRES
Döküm tava içerisinde renkli biber, soğan, domates, eritme peynir, salsa festivo ve krema ile hazırlanan tereyağlı göz yumurta
Sade: ₺95
Ispanaklı: ₺105
Sosisli: ₺125
Hindi Fümeli: ₺125
HUEVO AGUACATE CON PAN ₺135
Tereyağı ile tost edilmiş ekşi mayalı ekmek üzerinde frijoles refritos, yeşillik, cheddar peynir, avokado püre, göz yumurta, borracho sos, cheddar sos, domates, dana bacon ve tosino vegetal yanında domates, salatalık ve maydanoz ile servis edilir.
CHILAQUILES
Kremalı salsa rojaya panelenen totoposlar üzerinde beyaz peynir, miks peynir, sour cream, kırmızı soğan, renkli biber, avokado, maydanoz ve tercihinize göre göz yumurta yanında frijoles refritos ve avokado püre ile servis edilir.
Sade: ₺95
Yumurtalı: ₺105
Chorizo ve Yumurtalı: ₺115
MEXICAN OMELETTE
Mantarlı: ₺85
Hindi Fümeli: ₺115
Sosisli: ₺115
Chorizo: ₺115
ATOLE ₺55
Yulaf, yoğunlaştırılmış süt, vanilya, muz, esmer şeker ve tarçın ile kaynatılıp çekilen ürün sıcak olarak servis edilir.

Ekstra

Peynir Çeşitleri